در ادامه علی انصاریان در دورهمی و فرزاد فرخ خواننده در دورهمی و ماجرای ازدواج علی انصاریان در دورهمی و عاشق شدن علی انصاریان در دورهمی و علی انصاریان مهمان دورهمی و مصاحبه با علی انصاریان در برنامه دورهمی مهران مدیری را در نم نمک بخوانید.

گفتگویی شیرین با علی انصاریان و فرزاد فرخ در برنامه دورهمی

علی انصاریان و فرزاد فرخ در تاریخ 1 اسفند 1398 مهمان برنامه «دورهمی» بودند.فرزاد فرخ خواننده پاپ نیز در برنامه امشب دو قطعه "هوای تو" و "رویای من " را اجرا کرد.لو رفتن راز جالب علی انصاریان در دورهمی + عکسلو رفتن راز جالب علی انصاریان در دورهمی + عکس

مهران مدیری و علی انصاریان و فرزاد فرخ در دورهمی

مهران مدیری و علی انصاریان و فرزاد فرخ در دورهمی

سن بازنشستگی

در بخش دیگر مهران مدیری از انصاریان درباره این سوال کرد که فوتبالیست ها چه سنی بازنشسته می شوند؛ انصاریان گفت : تا 40 سالگی برای دروازه بانان است که می توانند بازی کنداما بازیکنان تا سن 36 سالگی بازی می کند البته من تا 34 سالگی بازی کردم چرا که شرایط بدن تحلیل می رود.

نحوه ورود به بازیگری

انصاریان درباره فعالیت در حوزه بازیگری گفت : پیشنهاد به من برای حضور در یک فیلم ویدیویی دادند قبول کردم ، فیلم دوست داشتم البته سلیقه وجود دارد که بهترین کار هم انجام دهید از کار شما انتقاد می کنند ، امیدوارم که حسادت نباشد.

وی افزود : سال های اول حدود 17 فیلم ویدیویی بازی کردم می توانستم خیلی راحت وارد سینما شوم ، اما سعی کردم تجربه بازی کردن داشته باشم فیلم ببینم کتاب بخوانم و همین کار را انجام دادم خیلی به من کمک کرد سعی می کنم ، انتخاب های درستی داشته باشم می گویم خیلی پیشنهاد دارم بیشتر دوست دارم کاری را انتخاب کنم که به من خوش بگذرد و خروجی کار خوب باشد.

علاقه به فوتبال و بازیگری

انصاریان درباره علاقه خود به فوتبال و بازیگری توضیح داد : من در محله بزرگ شدم که فوتبال و سینما را با هم داشت ، خیابان غیاثی در میدان خراسان فوتبالیست معروفی همچون علی پروین و سینما و کارگردان بزرگی مسعود کیمیایی را داشت.

مدیری از انصاریان سوال کرد بازیگر خوبی هستی یا فوتبالیست خوب ، او پاسخ داد : دوره فوتبالم را دوست دارم ، چون علی انصاریانی را ثبت کردم که در بچگی آرزوی آن را داشتم که در استادیوم بازی کنم. هیچ وقت فکر نمی کردم آرزوی من دست یافتنی باشد چرا که در جایی که زندگی می کردم که شرایط سختی را سپری کردم.پدرم کارگر و مادرم خانه دار بود خدا را شکر می کنم.

وی ادامه داد : کار سختی بود ، آرزو هایی که در دیوار اتاق ما بود عکس های محمدخانی ، درخشان ، علی پروین ، تیم ملی ، عابدزاده ، محرمی و نصف دیگر دیوار عکس های بروسلی و جکی چان زده بودیم و من وسط اتاق می خوابیدم و رسیدن به این آرزو ها بسیار لذت بخش است و این به محبت پدر و مادرم برمی گردد.

مدیری گفت : می خواهم بپرسم که پوستر تأثیر دارد ، انصاریان حرف او را تایید کرد و مدیری بیان کرد : اگر عکس های خفاش شب روی دیوار می زدی چه اتفاقی می افتاد. (خنده)

مهران مدیری و علی انصاریان در دورهمی

مهران مدیری و علی انصاریان در دورهمی

چرا اینقدر حاشیه؟

مدیری از پر حاشیه ترین برنامه اینترنتی سوال کرد و خطاب به انصاریان گفت : یک برنامه اینترنتی اجرا کردی که فضای مجازی را منفجر کرد چرا آنقدر حاشیه ساز هستی آن برنامه در یک شب 140 اخطار گرفت.

انصاریان گفت : اصلا تقصیر من نبوده بلکه فقط خندیدم ، حاشیه را دوست دارم و خندیدن های من خراب کرد.

مدیری راز انصاریان لو داد

مدیری از داستان یک پرشیا پرده برداری کرد و گفت : یک تیمی به تو پرشیا داد قرار بود برگردانی ، اما ماشین را در یک باغ قایم کردی؟

مدیری به انصاریان گفت : خودت ادامه میدی یا من بگم.

اما انصاریان که از سوال مدیری تعجب کرده بود و فقط می خندید.

مدیری گفت : الان ماشین کجاست.

انصاریان گفت : به نظر من باید زمانی که دورهمی می آیی به همه چی فکر کنیم ماشین رو فروختم. (خنده)

قراردادهای پرماجرا

در بخش دیگر مدیری گفت : فضول زندگی کسی نیستم ، ولی باید بدانیم که در یک سال پنج قرارداد با پنج تیم امضا می کند و از همه آن ها پول گرفته و پس نداد. (خنده)

انصاریان که همچنان می خندید توضیح داد : هفت نفر از بازیکنان پرسپولیس بیرون مانده بودند یک مقداری پول دادن ، اما من با دو تیم دیگری که به من پیشنهاد دادن قرارداد بستم و پول گرفتم. اما فدراسیون اجازه نداد که بروم من تقصیری نداشتم و پول هم لازم داشته و پول آن ها را ندادم. (خنده)

مدیری گفت : که همه ما قانع شدیم اگر کوتاه بیام من هم می فروشد و می خورد.

انصاریان به خاطر جدایی از پرسپولیس و حضور در استقلال گفت : از تماشاگران استقلال به خاطر یک سال حضور در این تیم تشکر می کنم و همچنین از تماشاگران پرسپولیس هم عذرخواهی می کنم.

مهران مدیری و علی انصاریان در دورهمی

علی انصاریان در دورهمی

به خوانندگی علاقه ندارم

مدیری درباره درباره خوانندگی انصاریان سوال کرد ، او گفت : خوانندگی نکردم بلکه دور همی نشسته بودیم و خوانده بودم.

مدیری گفت : خب مگه بقیه ایستاده میخواند نشسته هم می توان خواند.

انصاریان گفت : من قصد خوانندگی نداشتم ، می توانم قبول نکنم که فقط یک دورهمی بود و به خواندن علاقه ندارم.

انصاریان درباره رضایت از زندگی خود گفت : همین که دستم جلوی کسی دراز نیست از زندگی راضی ام.

عاشق راننده اتوبوس شرکت واحد

انصاریان درباره علاقه به رانندگی توضیح داد : اگر فوتبالیست نمی شدم عاشق راننده اتوبوس شرکت واحد بودم من فکر می کردم بلیط هایی که مردم می دهد می برند خانه ، اما باید این بلیت ها را برگردانند.

مدیری گفت : می خواستی پول همه رو بخوری. (خنده)

مدیری درباره اینکه می خواهم در همه شغل ها بررسی کنم که در سینما پول یا ماشین کسی را خوردی انصاریان پاسخ داد : اینجا پول من را خوردن. (خنده)

در بخش دیگر برنامه مدیری از انصاریان تست بازیگری گرفت ، که همراهی او بسیار جالب و جذاب بود و تماشاگران مرتب می خندید.

درباره علی انصاریان

انصاریان در بخش دیگری به سوالات کوتاه پاسخ داد.

  • انتقادپذیری : خیر
  • مشهوری : بله
  • محبوبی : با این سوال تماشاگران او را تشویق کردند .
  • تمام چیزهایی که تا این لحظه گفتی راست بود : بله
  • اگر جایی که باید عذر خواهی کنید این کار را انجام می دهی : 100 درصد
  • اگر پول زیادی پیدا کنی دنبال صاحب آن می گردی؛ خیر(خنده)
  • انصاریان گفت : یک مسابقه بذارید و ادای آدم خوب ها رو درنیارید پول پیدا می کنیدبه صاحبش می دهند.(خنده)
چرا ازدواج نکردی؟

مدیری به انصاریان گفت که بالای 40 بار عاشق شدی اما چرا ازدواج نکردی او پاسخ داد : در یک نگاه عاشق شدم اما نگرفتم.

اما خیلی دوست داشتم ازدواج کنم اما به خاطر بیماری پدرم و تنهایی مادرم همچنین بعد از ازدواج خواهر و برادرم من به فکر تنهایی مادرم بودم.

حتی در کارهایی که از تهران دور است مادرم را می برم.

گفت وگو مدیری با علی انصاریان یکی از جذاب ترین برنامه های دورهمی بود و مدیری گفت : من با کسانی که دوستشان دارم بیشتر شوخی می کنم و علی جان قلب مهربان و آدم بامعرفت و فهمیده است.

مهران مدیری و فرزاد فرخ در دورهمی

مهران مدیری و فرزاد فرخ در دورهمی

این مطلب مفید بود؟
(3 رای)
73.4%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.