ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2023 ، در ادامه گفتگو با مصطفی کیایی در دورهمی و ماجرای ازدواج مصطفی کیایی در دورهمی و عاشق شدن مصطفی کیایی در دورهمی و گفتگو با محسن کیایی در دورهمی و ماجرای ازدواج محسن کیایی در دورهمی و عاشق شدن محسن کیایی در دورهمی و محسن کیایی مهمان دورهمی و مصاحبه با محسن کیایی در برنامه دورهمی مهران مدیری و مصطفی کیایی مهمان دورهمی و مصاحبه با مصطفی کیایی در برنامه دورهمی مهران مدیری را در نم نمک بخوانید.

گفتگوی مهران مدیری با برادران کیایی

در تاریخ جمعه 20 بهمن 96 مهران مدیری میزبان محسن و مصطفی کیایی بازیگر و کارگردان سینما شد.گفتگو با مصطفی کیایی و محسن کیایی در برنامه دورهمیگفتگو با مصطفی کیایی و محسن کیایی در برنامه دورهمی

مصطفی و محسن کیایی

مصطفی و محسن کیایی مهمان مهران مدیری در دورهمی

مصطفی کیایی امسال با فیلم چهار راه استانبول در جشنواره فجر حضور دارد. او در همان ابتدا گفتگو با مدیری ، درباره نظر مردم و منتقدان درباره فیلمش گفت : بازخورد خوبی از سالن های مردمی گرفتیم و تا امروز نتیجه خوب بوده است. واقعیت این است که من منتقدان را هم مثل مخاطبان فیلم می بینم و نظر مردم برای من مهمتر است. ترجیح می دهم مردم از فیلم من خوششان بیاید.

محسن کیایی با اشاره به اینکه مصطفی 5 سال از او بزرگتر است ، گفت : مصطفی تاثیر زیادی در زندگی من داشته است و من در انتخاب هر چیز از روی دستش نگاه کردم. البته اگر مصطفی نبود ، باز من این حرفه را انتخاب می کردم. هر جایی که مصطفی کار می کرد ، من از مدرسه فرار می کردم و سر تمرین های تئاتر مصطفی می رفتم و دستیارش می شدم.

مصطفی کیایی به شیطنت های دوره کودکی خود اشاره کرد و گفت : خیلی شیطنت داشتیم. شاید در برنامه شما که شاد است نباید گفت که ما به تازگی مادرمان را از دست دادیم و من همیشه به محسن می گویم که چقدر مادر را اذیت کردیم. در واقع روزی نبود که خسارت عمده ای به خانه نزنیم و همیشه انواع و اقسام جنگ های نرم و سرد را داشتیم.

مصطفی و محسن کیایی

محسن ، مصطفی و میلاد کیایی در یک قاب

محسن کیایی افزود : من فوتبال را در سطح حرفه ای بازی کردم و زانویم آسیب دید؛ اما چون مصطفی در حرفه بازیگری بود و خودم هم دوست داشتم ، وارد این حرفه شدم.

مصطفی کیایی با بیان اینکه اگر استعداد و بازی خوب محسن نبود ، در سینما ماندگار نمی شد ، گفت : در ورود محسن به این حرفه من تاثیرگذار بودم ، اما اگر خود فرد استعداد نداشته باشد ، نمی تواند کار کند. محسن همیشه با من کار نکرده است. شاید ورود او با حضور من بوده اما ماندنش با استعداد و تلاش خودش بود.

سپس؛ محسن کیایی با اشاره به فیلم های جشنواره فجر امسال گفت : من امسال دو کار در جشنواره دارم؛ اما چون الان درگیر فیلمبرداری هستم ، نتوانستم فیلم ها را ببینم. متوجه شدم امسال کاخ هنرمندان و رسانه را از هم جدا کردند. اصحاب رسانه یک جا ، هنرمندان یک جا و مردم جای دیگر هستند. من به شخصه اگر بخواهم فیلم ببینم ، باید باغ موزه کتاب را انتخاب کنم و ما فقط روزی اهالی رسانه را می بینیم که نشست فیلم خودمان باشد!

در ادامه هر دو برادر از ماجرای عاشق شدن و ازدواج خودشان گفتند و محسن کیایی از پدر شدنش خبر داد .

مصطفی کیایی درباره اهمیت صنعت سینما گفت : من سعی می کنم به فروش فیلم توجه می کنم.  به نظرم سینمای صنعتی سینمایی است که حیاتش با هزینه و پول مردم باشد. مخاطب سینما آن قدر شریف است که باید فیلم خوب به او ارائه دهیم. من همیشه سعی کردم قصه پرمحتوا ، پرکشش و با جلوه های بصری را به مردم نشان دهم.

مصطفی کیایی همچنین ، در خصوص بازیگری برادرش محسن بیان کرد : من شخصا بازی او در عصر یخبندان را دوست دارم؛ اما مخاطبان بارکد را بیشتر دوست دارند.

محسن کیایی

محسن کیایی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان

محسن کیایی هم درباره کارگردانی برادرش گفت : تا این جشنواره فکر می کردم عصر یخبندان از بهترین فیلم های مصطفی باشد؛ اما الان می گویم چهار راه استانبول بهتر است.

مصطفی کیایی با اشاره به اینکه به تازگی مادرشان را از دست دادند ، گفت : امسال از اول جشنواره حالم خوب نیست؛ چراکه همیشه از اول جشنواره ، مادرم همه چیز را رصد می کرد اما این دوره جایش خالی بود.

مصطفی کیایی در پایان این گفتگو تابلوی عکس فیلم چهارراه استانبول و محسن کیایی کیف دوران مدرسه مصطفی را به موزه دورهمی تقدیم کردند.

مصطفی کیایی و برادرش محسن کیایی در دورهمی

مصطفی کیایی و برادرش محسن کیایی در دورهمی

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نظر دادن