ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2023 ، خلاصه داستان سریال ترور و بازیگران سریال ترور و سریال ترور چند قسمت است و گریم بازیگران ترور و بازیگر مرد ترور و بازیگر زن ترور و اسامی بازیگران سریال ترور و موضوع سریال ترور و عکس پشت صحنه سریال ترور و بیوگرافی بازیگران مجموعه تلویزیونی ترور و فیلم ترور و افتخارات ترور و جوایز ترور و عوامل سریال ترور را در نم نمک ببینید.

خلاصه داستان و معرفی بازیگران سریال ترور

سیروس مقدم ، کارگردان باسابقه تلویزیون به عنوان سازنده مینی سریال «ترور» انتخاب شد.بیوگرافی بازیگران سریال ترور [داستان و نقش]بیوگرافی بازیگران سریال ترور [داستان و نقش]

به گزارش نم نمک به نقل از موسسه فرهنگی هنری اندیشه شهید آوینی ، با مشخص شدن کارگردان ، مینی سریال «ترور» در آستانه تولید قرار گرفت.

مینی سریال «ترور» با موضوع ترور نافرجام «شهید حاج قاسم سلیمانی» به تهیه کنندگی «حامد عنقا» با تمرکز به ترور نافرجام حاج قاسم در کرمان ، درصدد است تا بخشی از جایگاه رفیع و حساس این سرباز گرانقدر اسلام را به تصویر درآورد.

سیروس مقدم ، کارگردان مجموعه سریال های «پایتخت» است و در کارنامه هنری اش ساخت سریال هایی چون «پلیس جوان» ، «اغما» ، «به سوی افتخار» ، «پیامک از دیار باقی» ، «رستگاران» ، «زیر هشت» ، «مدینه» ، «میکائیل» و «تا ثریا» دیده می شود.

بیوگرافی

این مطلب مفید بود؟
(2 رای)
60%

نظر دادن