ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، خلاصه داستان سریال دلدادگان و بازیگران سریال دلدادگان و سریال دلدادگان چند قسمت است و گریم بازیگران دلدادگان و بازیگر مرد دلدادگان و بازیگر زن دلدادگان و اسامی بازیگران سریال دلدادگان و موضوع سریال دلدادگان و عکس پشت صحنه سریال دلدادگان و بیوگرافی بازیگران مجموعه تلویزیونی دلدادگان و کارگردان سریال دلدادگان و افتخارات دلدادگان و جوایز دلدادگان و عوامل سریال دلدادگان را در نم نمک ببینید.

خلاصه داستان و معرفی بازیگران سریال دلدادگان

دلدادگان با نام پیشین پاهای بی قرار نام یک مجموعه تلویزیونی ایرانی به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه کنندگی ایرج محمدی محصول سال 1396 است.بیوگرافی بازیگران سریال دلدادگان [داستان و نقش]بیوگرافی بازیگران سریال دلدادگان [داستان و نقش]

لیندا کیانی در سریال دلدادگان

لیندا کیانی در سریال دلدادگان

سریال دلدادگان چند قسمت است؟

فصل اول ، دوم و سوم این مجموعه تلویزیونی به ترتیب 25، 15 و 20 قسمت است که در مجموع 60 قسمت می باشد که توسط مهدی محمدنژادیان و بابک کایدان به نگارش در آمده است.

پویا امینی در دلدادگان

بازی متفاوت پویا امینی در دلدادگان

خلاصه داستان سریال دلدادگان

خلاصه داستان فصل 2

این سریال داستان زندگی یک دختر جاه طلب و پر از آرزوهای دور و دراز به نام فرزانه زندی (لیندا کیانی) است که ابتدا عاشق یک جوان ساده و جاهل مسلک بنام مالک پورسلیم (آرش مجیدی) می شود. در ادامه داستان ، مالک به طور اتفاقی با یک گروه انقلابی آشنا می شود و با آن ها همکاری می کند. در همین زمان جوان دیگری به نام نادر سلیمانپور (حمید گودرزی) که ظاهراً صاحب یک شیرینی فروشی است اما در اصل یک عنصر امنیتی و وابسته به ساواک است وارد این محل می شود و به فرزانه دل می بندد. نادر برای به دست آوردن فرزانه ، مالک را لو می دهد و او پس از دستگیری به سیستان تبعید می شود. فرزانه که از بازگشت مالک ناامید است برای ارضای جاه طلبی های خود از مالک دست می کشد و به عشق نادر جواب مثبت می دهد و با او ازدواج می کند. از طرف دیگر مرضیه (سمیرا حسن پور) دوست فرزانه که در ابتدا از شخصیت مالک خوشش نمی آید و از فرزانه می خواهد با او ازدواج نکند ، بعد از اینکه متوجه انقلابی بودن او می شود ، کم کم به او علاقه مند شده و با او ازدواج می کند. کینه اولیه فرزانه از مرضیه از همین جا شکل می گیرد که یکی از پایه های اصلی روند قصه در سریال است. نادر هم که بعد از انقلاب سعی دارد با زرنگی خود را انقلابی جا بزند موفق نمی شود و سوابق امنیتی و قاچاق او توسط دوستان سپاهی مالک برملا می شود. شبی که قرار است نادر دستگیر شود مالک به خانه او می رود تا کمک کند که این دستگیری بی سر و صدا انجام شود تا آبروی نادر و خانواده حفظ شود. اما نادر خانه خود را آتش می زند تا به همراه خانواده اش بگریزد اما فقط موفق به نجات همسرش می شود. در آن شب ، خواهر و شوهر خواهر فرزانه (برادر نادر) نیز در خانه آنها بودند و آتش می گیرند و بقیه فکر می کنند که نادر و فرزانه از بین رفتند. نادر حین فرار به زندان می رود و کشته می شود. فرزانه کینه مرگ فرزند و همسرش را از مالک به دل می گیرد. عنایت دوست نادر به کمک فرزانه می آید و سراغ پول و طلاهای نادر می روند و ثروت زیادی به دست می آورند. مالک و مرضیه به تازگی صاحب فرزندی به نام بهار شده اند و فرزانه که به خیال بقیه کشته شده است و نام جدید خود را افسانه گذاشته است برای انتقام فرزند آنها را می دزدد و نامش را ارغوان می گذارد در حالی که مالک و مرضیه هیچ تقصیری نداشتند. مالک و مرضیه فرزند فرزانه سهیل را از آتش سوزی نجات داده اند و به فرزندی قبولش کرده اند و نامش را امیر گذاشته اند. اما انتقام گیری فرزانه که از زنده ماندن پسرش بی خبر است هنوز تمام نشده است و در فصل های 2 و 3 ادامه دارد.

فصل 1 و 3

فرزانه زندی که نام خود را افسانه مشکات گذاشته است رئیس شرکتی است که در آن پول شویی انجام می شود. امیر (سهیل) در کنار مالک و مرضیه زندگی خوبی دارد. او مأمور اطلاعات است و به خاطر خلاف هایی که در شرکت افسانه انجام می شود در نقش یک حسابدار ساده به شرکت می رود. افسانه که متوجه می شود او پسر مالک است فکر انتقام به سرش می زند و تصمیم می گیرد خود را به امیر نزدیک کند. او از دخترش ارغوان که در واقع دختر مالک است می خواهد که وانمود کند عاشق امیر است و ارغوان نامزدش هاتف که پسر عنایت است را راضی می کند که در مدت کوتاهی این نقش را بازی کند. افسانه می خواهد اسناد شرکت را به نام امیر کند اما چون امیر آگاه است که در این شرکت چه اتفاق هایی می افتد قبول نمی کند. امیر متوجه می شود که عشق ارغوان به او یک بازی است. اما طی مدتی ارغوان واقعاً به امیر دل می بندد و امیر متوجه محبت واقعی ارغوان می شود و خود نیز عاشق ارغوان می شود. در طی این مدت افسانه خانواده مالک را از هم می پاشاند. نامزد عقدی حدیث دختر مرضیه و مالک که پارسا نام دارد گرفتاری زیادی دارد. مادر او به علت یک قتل غیرعمد در زندان است اما او توان پرداخت دیه را ندارد. از این رو افسانه از او می خواهد که به شرط آزادی مادرش حدیث را رها کند و او از سر ناچاری قبول می کند چون در غیر این صورت مادرش را از دست می دهد. او کسی را می فرستد تا پسر کوچک مالک حامد را که یک نخبه است معتاد قرص کند و حامد فکر می کند این قرص ها قرص های شب امتحان هستند. در این حال که دیگر خانواده مالک از هم پاشیده افسانه قصد فرار دارد. هاتف حس می کند افسانه سرش را کلاه گذاشته است و برای به دست آوردن ارغوان قصد کشتن امیر را دارد. عنایت عاشق افسانه بود و در مهار کردن هاتف به افسانه کمک می کرد و فکر می کرد افسانه می خواهد با او ازدواج کند اما افسانه سر عنایت را هم شیره مالیده بود. کسی که حامد را معتاد کرده بود و باعث شده بود او به بیمارستان منتقل شود به پیش مرضیه و مالک می رود و می گوید که افسانه پشت این ماجرا بوده. در همین حال هاتف امیر و ارغوان را به جای دوری برده است و می خواهد امیر را بکشد. مالک و مرضیه با افسانه درگیر می شوند و افسانه می گوید که چه کسی است و ارغوان دختر آن هاست و قرار است پسر آنها کشته شوند اما متوجه می شود که امیر پسر خود اوست. قرار بوده در داستان واقعی وقتی هاتف در حال کشتن امیر است افسانه به جای امیر کشته شود اما به خاطر بعضی مشکلات که در حال ساخت سریال پیش آمد هاتف به ارغوان شلیک می کند تا امیر را در دلتنگی بگذارد و در آخر خود هاتف نیز می میرد و ارغوان به کما می رود. افسانه در حال فرار دستگیر می شود و مالک و مرضیه دوباره زندگی عادی خود را پیدا می کنند و پارسا به پیش حدیث بر می گردد و حال حامد خوب می شود و امیر زندگی اش را در کنار مالک و مرضیه ادامه می دهد و منتظر می مانند تا ارغوان به زندگی برگردد.

حمید گودرزی و آرش مجیدی در سریال دلدادگان

حمید گودرزی و آرش مجیدی در سریال دلدادگان

بازیگران سریال دلدادگان
بازیگر نقش فصل
مسعود رایگان مالک پورسلیم 1٫3
آرش مجیدی 2
پانته آ بهرام افسانه مشکات(پیری فرزانه زندی) 1٫3
لیندا کیانی فرزانه زندی(جوانی افسانه مشکات) 2
مهرانه مهین ترابی مرضیه 1٫3
سمیرا حسن پور 2
مسعود دلخواه عنایت برزگر 1٫3
مجید پتکی 2
حمید گودرزی نادر سلیمانپور 2
سامان صفاری امیر پورسلیم (سهیل سلیمانپور) 1/3
سانیا سالاری ارغوان مشکات (بهار پورسلیم) 1٫3
ملیکا شریفی نیا حدیث پورسلیم 1٫3
شاهرخ استخری هاتف برزگر 1٫3
علی سخنگو پارسا اسکویی 1٫3
مهدی صبایی قاسم 1٫2٫3
سیروس همتی سید ابوالقاسم طباطبایی (سید) 1٫2٫3
رویا میرعلمی نوشین الماسی 1٫3
پویا امینی بهزاد الماسی 1٫3
پویا کرمی حامد پورسلیم 1٫3
افسانه چهره آزاد رویا 1٫3
بهشاد شریفیان صمد اسکویی 1٫3
آزاده ریاضی مهین 1٫3
علیرضا استادی عباس زندی 2
افسانه ناصری عزیز 2
سجاد قراگزلو عادل پورسلیم 2
مهناز خوشخو افسانه زندی 2
اصغر محبی حاج فتاح (قلندر) 2
بیژن سیفان اسد 1٫3
سارا نجفی میترا نایب (میترا ساعتچی) 1
مجید موثق عماد 1٫3
سعید بخششی سعید 3
میلاد ملکی احسان 1
مجید صیادی طلبکار نوشین 2
ارسلان اصلانی میثم دوست و همکار امیر 1٫3
سعید نعمتی میثم 1٫3
نیما جمالی یوسف سلیمانپور 2
فرید قبادی دکتر 2
مسعود فروتن دکتر فربد 1
امیرعباس آذرخوش تیمور 2
الهه غلامی همسایه فرزانه 2
اشکان هورسان استوار مالک در تبعیدگاه  2
کوروش شاداب فر ساواکی 2
بنیامین رباطی بنیامین نایب 1
علی فرهنگی پدر آمیتیس 1
علی زیادی ساواکی 2
اعظم هادی همسایه مالک 2
منوچهر هادی محمد افسری 3

عکس با لباس عروس لیندا کیانی در سریال دلدادگان

لیندا کیانی و آرش مجیدی در سریال دلدادگان

بازی لیندا کیانی و حمید گودرزی در سریال دلدادگان

لیندا کیانی و حمید گودرزی در سریال دلدادگان

حمید گودرزی در سریال دلدادگان

گریم حمید گودرزی در سریال دلدادگان

آرش مجیدی در سریال دلدادگان

گریم متفاوت آرش مجیدی در سریال دلدادگان

لیندا کیانی در سریال دلدادگان

نقش متفاوت لیندا کیانی در سریال دلدادگان

مسعود رایگان میانسالی مالک در سریال دلدادگان

مسعود رایگان مالک سریال دلدادگان

مالک و فرزانه در سریال دلدادگان

آرش مجیدی و لیندا کیانی در سریال دلدادگان

فرزانه و مرضیه سریال دلدادگان

سمیرا حسن پور و لیندا کیانی در سریال دلدادگان

دلدادگان با بازی ملیکا شریفی نیا و مهرانه مهین ترابی

ملیکا شریفی نیا و مهرانه مهین ترابی در سریال دلدادگان

بازیگران سریال دلدادگان

بازیگران سریال دلدادگان

قسمت آخر سریال دلدادگان فصل سوم

شاهرخ استخری در قسمت آخر فصل سوم سریال دلدادگان

شاهرخ استخری و منوچهر هادی در دلدادگان

شاهرخ استخری و منوچهر هادی در دلدادگان

 شاهرخ استخری در دلدادگان

 شاهرخ استخری در دلدادگان

هادی ساعی ، پویا امینی و شاهرخ استخری در دلدادگان

هادی ساعی ، پویا امینی و شاهرخ استخری در دلدادگان

پویا امینی و شاهرخ استخری در دلدادگان

پویا امینی و شاهرخ استخری در دلدادگان

مهرانه مهین ترابی در سریال دلدادگان

مهرانه مهین ترابی در سریال دلدادگان

مهرانه مهین ترابی و مسعود رایگان در سریال دلدادگان

مهرانه مهین ترابی و مسعود رایگان در سریال دلدادگان

سریال دلدادگان با شاهرخ استخری و سانیا سالاری

شاهرخ استخری در سریال دلدادگان

ملیکا شریفی نیا و سانیا سالاری در دلدادگان

ملیکا شریفی نیا و سانیا سالاری در دلدادگان

مهدی صبائی در دلدادگان

مهدی صبائی در دلدادگان

عوامل تولید سریال دلدادگان

نویسندگان : بابک کایدان و مهدی محمدنژادیان ، جانشین تهیه کننده : علیرضا محمدی ، مشاور پروژه : غلامعلی رمضانی ، منشی صحنه : بهاره حسینی ، عکاس : معین باقری ، طراحی و ساخت تیتراژ : پژمان ابوالقاسمی ، جلوه های ویژه بصری : امیر ولی خانی ، طراح چهره پردازی : امید گلزاده ، طراح لباس : آرتا ماهان ، دستیار اول کارگردان : علی سخنگو ، مدیر برنامه ریزی : مجید موثق ، مدیر تولید : سعید عطایی ، طراحی و ترکیب صدا : امیرحسین صادقی ، صداگذار : رضا غرابی تهرانی ، مدیر صدابرداری : وحید دوزنده ، آهنگساز : مسعود سخاوت دوست ، خواننده : محمد اصفهانی ، طراح صحنه : منوچهر هادی ، تدوین : موحد شادرو ، مدیر تصویربرداری : محمد افسری ، تهیه کننده : ایرج محمدی ، کارگردان : منوچهر هادی

سریال دلدادگان

عوامل پشت صحنه سریال دلدادگان

حواشی سریال دلدادگان

فیلم نامه قسمت آخر سریال به دلیل همکاری نکردن پانته آ بهرام بازیگر نقش افسانه مشکات تغییر پیدا کرد که با موجی از انتقادات تماشاگران روبه رو شد. در صفحه اینستاگرام منتسب به پانته آ بهرام دلیل حواشی پایان این مجموعه مسائل مالی عنوان شده است.

پانته آ بهرام در سریال دلدادگان

پانته آ بهرام در سریال دلدادگان

عوامل سریال دلدادگان

نویسندگان : بابک کایدان و مهدی محمدنژادیان ، جانشین تهیه کننده : علیرضا محمدی ، مشاور پروژه : غلامعلی رمضانی ، منشی صحنه : بهاره حسینی ، عکاس : معین باقری ، طراحی و ساخت تیتراژ : پژمان ابوالقاسمی ، جلوه های ویژه بصری : امیر ولی خانی ، طراح چهره پردازی : امید گل زاده ، طراح لباس : آرتا ماهان ، دستیار اول کارگردان : علی سخنگو ، مدیر برنامه ریزی : مجید موثق ، مدیر تولید : سعید عطایی ، طراحی و ترکیب صدا : امیرحسین صادقی ، صداگذار : رضا غرابی تهرانی ، مدیر صدابرداری : وحید دوزنده ، آهنگساز : مسعود سخاوت دوست ، خواننده : محمد اصفهانی ، طراح صحنه : منوچهر هادی ، تدوین : موحد شادرو ، مدیر تصویربرداری : محمد افسری ، تهیه کننده : ایرج محمدی ، کارگردان : منوچهر هادی

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(52 رای)
89.2%

نظر دادن