سریال های ماه رمضانی و معرفی سریال های ماه رمضان در شبکه های سیما و سریال های ماه رمضان شبکه دو و بازیگران سریال های ماه رمضان و مجموعه های تلویزیونی ماه رمضان و سریال شبکه یک ماه رمضان و سریال شبکه دو ماه رمضان و سریال شبکه سه در ماه رمضان و معرفی سریال های تلویزیونی ماه رمضان 1400 و سریال های ماه رمضانی تلویزیون در سال 1400 و معرفی سریال های ماه رمضانی تلویزیون سریال احضار و سریال رعد و برق را در نم نمک ببینید.

معرفی سریال های تلویزیونی ماه رمضان 1400

سریال های مناسبتی از سریال های ماندگار و پربیننده ای هستند که برای مناسبت های گوناگون از جمله ماه رمضان ، عید نوروز و ایام محرم ساخته میشوند.معرفی سریال های تلویزیونی ماه رمضان 1400معرفی سریال های تلویزیونی ماه رمضان 1400

تلویزیون به مناسبت ماه رمضان سال 1400 تدارک ساخت چند سریال مناسبتی ویژه این ماه را آغاز کرده است که در ادامه به معرفی این سریال ها می پردازیم.

سریال های ماه رمضانی سال 1400 در شبکه های مختلف

به مناسبت ماه رمضان اسامی چهار سریال به عنوان سریال مناسبتی تلویزیون در سال 1400 اعلام شده است که در ادامه درباره آنها صحبت خواهیم کرد.

سریال «یاور» در شبکه سه

سریال یاور به کارگردانی سعید سلطانی یکی از سریالهای ساخته شده برای پخش در شبهای ماه مبارک رمضان است.

سعید سلطانی کارگردان مطرح سریال های تلویزیونی مانند پس از باران ، ستایش 1و 2، رسم عاشقی و شکرانه سریال جدید خود را برای پخش در ماه رمضان امسال آماده می کند.

این سریال ملودرام اجتماعی در در برخی از قسمت ها با ژانر معمایی و تم جوانمردی برای پخش از شبک سه سیما آماده می شود. داریوش ارجمند ، محمد حاتمی ، زهرا سعیدی ، شبنم فرشادجو ، فقیهه سلطانی ، امید علیمردانی ، ارسلان قاسمی ، مهوش افشارزاده و اسماعیل محرابی بازیگران سریال یاور می باشند.

داریوش ازجمند و محمد حاتمی بازیگران سریال یاور

داریوش ازجمند و محمد حاتمی بازیگران سریال یاور

سریال «احضار» در شبکه یک

سریال احضار به کارگردنی علیرضا افخمی و تهیه کنندگی محمودرضا تخشید سریال ماه رمضانی تلویزیون در سال 1400 است.

علیرضا افخمی که سریال هایی چون او یک فرشته بود ، زیر زمین ، پنجمین خورشید و پنج کیلومتر تا بهشت را برای پخش در ماه رمضان ساخته بود بار دیگر سریال جدیدش را برای پخش در ایام ماه مبارک رمضان مقابل دوربین برد.

آرش مجیدی ، علی دهکردی ، نسرین نکیسا ، خیام وقار کاشانی ، صالح میرزاآقایی ، نسرین نکیسا ، غزال نظر ، مرتضی کاظمی ، آدرینا صادقی ، مینو آذرمگین میلاد میرزایی ، رضا توکلی ، افسانه چهره آزاد و ... بازیگران سریال احضار می باشند.

سریال احضار در ژانر ماورایی ساخته میشود و بخشی از تصویربرداری این سریال در جنگل های شمال و بخشی در تهران انجام شده است.

آرش مجیدی در سریال احضار

آرش مجیدی در سریال احضار

سریال «رعد و برق» در شبکه پنج

سریال رعد و برق به کارگردانی بهروز افخمی و تهیه کنندگی داوود هاشمی سریال جدید دیگری است که برای پخش در ایام ماه رمضان 1400 در حال ساخت است.

این سریال بهروز افخمی این روزها در حال تصویربرداری است و لوکیشن های متعددی برای تصویربرداری این سریال درنظر گرفته شده است و یکی از پربازیگرترین سریال های تلویزیون است که در 25 قسمت برای پخش در شب های ماه رمضان در حال ساخت است.

شهرام قائدی ، حسن اسدی ، محمد فیلی ، مهدی زمین پرداز ، مختارسائقی ، سام کبود وند ، محمد مختاری ، مرتضی کاظمی ، ابراهیم امیرخانی ، مزدک رستمی ، ویدا موسوی ، سپیده موسوی ، مهدیه فراهانی ، نگار مسلط و... بازیگران سریال رعد و برق را تشکیل میدهند.

شهرام قائدی در سریال رعد و برق

شهرام قائدی در سریال رعد و برق

سریال «بچه مهندس4» در شبکه دو

سریال بچه مهندس 4 به کارگردانی احمد کاوری سریال دیگر ی است که برای پخش از شبکه دو در ماه مبارک رمضان آماده می شود.گروه فیلمبرداری سریال بچه مهندس مشغول تصویربرداری سکانس های پایانی هستند.

محمدرضا رهبر در نقش جواد جوادی و ثریا قاسمی ، فرهاد قائمیان ، مهشید جوادی ، سیما خضرآبادی ، سهند جاهدی ، کورش سلیمانی ، عبدالرضا اکبری ، عباس جمشیدی فر ، سیاوش چراغی پور ، شیوا خسرومهر ، عزت الله مهرآوران ، شهین تسلیمی ، محمدرضا هدایتی ، امید روحانی ، رضا استادی ، رحیم نوروزی ، علیرضا جلالی تبار از بازیگران مجموعه بچه مهندس 4 می باشند.

مهشید جوادی و محمدرضا رهبر در سریال بچه مهندس4

مهشید جوادی و محمدرضا رهبر در سریال بچه مهندس 4

این مطلب مفید بود؟
(5 رای)
84%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی