حسام منظور در یک گفتگو به شرط حضورش در فصل دوم سریال بانوی عمارت اشاره کرد و درباره آن توضیح داد.

آیا حسام منظور در فصل دوم بانوی عمارت بازی میکند؟

حسام منظور را همه مخاطبان تلویزیون با نقش شازده ارسلان در سریال بانوی عمارت و بعد از آن چاووش در سریال برادرجان می شناسند.شرط حسام منظور برای بازی در فصل دوم بانوی عمارتشرط حسام منظور برای بازی در فصل دوم بانوی عمارت

این بازیگر تئاتر و استاد بازیگری سالهای زیادی در دنیای تئاتر فعال بود اما با اولین حضورش در تلویزیون و نقش شازده ارسلان به محبوبیت ویژه ای در میان مردم دست یافت و مخاطبان این سریال علاقه مندند که در فصل دوم این سریال هم حسام منظور ایفای نقش کند اما آقای بازیگر برای بازی در بانوی عمارت 2 شرط دارد.

حضور حسام منظور در بانوی عمارت 2 بستگی به کارگردان دارد

حسام منظور در یک گفتگو به شرط حضورش در فصل دوم سریال بانوی عمارت اشاره کرد و درباره آن توضیح داد.

حسام منظور در سریال بانوی عمارت

حسام منظور شازده ارسلان بانوی عمارت

حسام منظور درباره شرط حضورش در فصل دوم بانوی عمارت گفت : اگر فصل دوم سریال بانوی عمارت فیلمنامه خوبی داشته باشد و عزیزالله حمیدنژاد کارگردانی آن را برعهده داشته باشد حتما در این سریال بازی خواهم کرد.

حسام منظور بازیگر نقش ارسلان میرزا در سریال بانوی عمارت است که یکی از چهره های فعال و شناخته شده تئاتر است که مدرک تحصیلی اش را در رشته کارگردانی تئاتر گرفت و از مدرسین تئاتر در دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد است.

عکسی از مریم مومن و حسام منظور در سریال بانوی عمارت

مریم مومن و حسام منظور در سریال بانوی عمارت

این بازیگر کشورمان برای اولین بار در فیلم سینمایی تلفن همراه آقای رئیس جمهور و ربوده شده جلوی دوربین رفت و بازی در سریال بانوی عمارت اولین تجربه تلویزیونی او بود.

عکسی از بازیگران سریال برادرجان

کامران تفتی ، سجاد افشاریان و حسام منظور در سریال برادرجان

حسام منظور بعد از بازی در سریال بانوی عمارت در سریال برادرجان به کارگردانی محمدرضا آهنج مقابل دوربین رفت و ایفاگر نقش چاووش شد.

حسام منظور بازیگر سینما ،  تلویزیون و تئاتر

حسام منظور بازیگر فیلم مست عشق حسن فتحی

این بازیگر کشورمان به تازگی به جمع بازیگران فیلم مست عشق به کارگردانی حسن فتحی پیوست و همبازی شهاب حسینی و پارسا پیروزفر در این فیلم سینمایی شد.

  • تاریخ: دوشنبه, 15 مهر 1398
این مطلب مفید بود؟
(6 رای)
66.6%
شرط حسام منظور برای بازی در فصل دوم بانوی عمارت
3.6
out of
5
(
7
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 6,850