خلاصه داستان سریال نون خ 4 و بازیگران سریال نون خ 4 و سریال نون خ 4 چند قسمت است و فصل چهارم نون خ و گریم بازیگران نون خ 4 و بازیگر مرد نون خ 4 و بازیگر زن نون خ 4 و اسامی بازیگران سریال نون خ 4 و موضوع سریال نون خ 4 و عکس پشت صحنه سریال نون خ 4 و بیوگرافی بازیگران مجموعه تلویزیونی نون خ 4 و فیلم نون خ 4 و افتخارات نون خ 4 و جوایز نون خ 4 و عوامل سریال نون خ 4 را در نم نمک ببینید.

خلاصه داستان و معرفی بازیگران سریال نون خ 4

به گزارش نم نمک ، سریال «نون خ» به کارگردانی سعید آقاخانی از مجموعه های طنز در سال های اخیر است که ساخت آن تا فصل چهارم ادامه پیدا کرده است. ساخت این سریال این روزها در تهران ادامه دارد و بازیگرانی از جمله حسن معجونی ، سعید آقاخانی و حمیدرضا آذرنگ در کنار بازیگران فواصل گذشته به ایفای نقش می پردازند.بیوگرافی بازیگران سریال نون خ 4(فصل چهارم) + داستانبیوگرافی بازیگران سریال نون خ 4(فصل چهارم) + داستان

این مجموعه طنز یکی از گزینه های قطعی برای پخش در نوروز 1402 است و احتمالا در 15 قسمت روی آنتن برود.

داستان سریال «نون خ» از فصل اول تا سوم درباره زندگی نورالدین خانزاده با بازی (سعید آقاخانی) است که در استان کرمانشاه زندگی می کند و اتفاقاتی که برای خانزاده و دخترهایش و همچنین اهالی روستا رخ می دهد ، مسیر قصه را تعیین می کند.

در این سریال بازیگران دیگری همچون علی صادقی ، هدیه بازوند ، علی صالحی ، میرطاهر مظلومی ، کاظم نوربخش ، نسرین مرادی ، صهبا شرافتی ، فریده سپاه منصور ، حمیدرضا آذرنگ و... به ایفای نقش پرداخته اند و حسن معجونی جدیدترین بازیگری است که در فصل چهار به جمع بازیگران پیوسته است.

فصل چهارم سریال «نون خ» آبان ماه در منطقه خجیر تهران وارد مرحله تصویربرداری شد.

این سریال در سه فصل در سال های 1398، 1399 و 1400 از شبکه یک سیما به روی آنتن رفت.

این مطلب مفید بود؟
(6 رای)
60%

نظر دادن