در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم حکایت دریا به کارگردانی، تهیه کنندگی و نویسندگی بهمن فرمان آرا و بازی علی نصیریان و فاطمه معتمدآریا با شما در نم نمک خواهیم بود.

خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم حکایت دریا

حکایت دریا فیلمی به کارگردانی ، تهیه کنندگی و نویسندگی بهمن فرمان آرا است که بعد از چند سال از ساخت به روزهای اکران نزدیک شد.بازیگران فیلم حکایت دریا + خلاصه داستان و عکسبازیگران فیلم حکایت دریا + خلاصه داستان و عکس

بهمن فرمان آرا فیلم حکایت دریا را سال 95 جلوی دوربین برد و از حضور چهره های مشهور دنیای هنر در این اثر بهره مند شد و برای اولین بار در سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر به نمایش درآمد.

آغاز اکران فیلم حکایت دریا از دهه دوم محرم

پروانه نمایش فیلم حکایت دریا صادر شده بود اما خبری از زمان دقیق اکران این فیلم نبود تا اینکه اعلام شد که جدیدترین ساخته بهمن فرمان آرا بعد از تعطیلات دهه اول محرم اکران خود را در سینماها آغاز میکند.

فاطمه معتمدآریا در فیلم حکایت دریای بهمن فرمان آرا

بازی فاطمه معتمدآریا در فیلم حکایت دریای بهمن فرمان آرا

حکایت دریا روایتگر داستان آدم هایی است که بعد از مدتی دوری کنار هم قرار میگیرند و برای جبران گذشته هایی که از هم دور بودند تلاش میکنند.

عکسی از لیلا حاتمی و صابر ابر در فیلم حکایت دریا

لیلا حاتمی و صابر ابر در فیلم حکایت دریا

علی نصیریان ، فاطمه معتمدآریا ، لیلا حاتمی ، بهمن فرمان آرا ، علی مصفا ، رویا نونهالی ، صابر ابر ، مریم بوبانی ، پانته آ پناهی ها ، کامیار فرجاد و ... بازیگران فیلم حکایت دریا را تشکیل میدهند.

بازی لیلا حاتمی در فیلم حکایت دریا

بازی لیلا حاتمی در فیلم حکایت دریای بهمن فرمان آرا

بهمن فرمان آرا در فیلم حکایت دریا به عنوان نویسنده ، کارگردان ، تهیه کننده و بازیگر حضور دارد و برای ایفای نقش در این فیلم نامزد دریافت جایزه آسیاپاسیفیک 2018 شد.

بهمن فرمان آرا در حکایت دریا

حکایت دریا فیلمی از بهمن فرمان آرا

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
20%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 14,080