میلاد میرزایی و میلاد میرزایی در سریال احضار و بیوگرافی بازیگر نقش محسن در سریال احضار و بیوگرافی میلاد میرزایی و بازیگر نقش محسن در سریال احضار و بیوگرافی میلاد میرزایی و عکسهای میلاد میرزایی را در نم نمک ببینید.

میلاد میرزایی بازیگر نقش محسن در سریال احضار کیست؟

سریال تلویزیونی احضار به نویسندگی و کارگردانی علیرضا افخمی است.بازیگر نقش محسن در سریال احضار کیست؟ + بیوگرافیبازیگر نقش محسن در سریال احضار کیست؟ + بیوگرافی

برخی از بازیگران این سریال که نقشهای اصلی آن را بر عهده دارند تا حدودی ناشناخته و جدید هستند اما در میان آنها میلاد میرزایی بازیگر نقش محسن ، بازی در چند فیلم و سریال را در کارنامه هنری خود دارد.

میلاد میرزایی کیست؟

بیوگرافی میلاد میرزایی

میلاد میرزایی متولد 31 شهریور 1369 در بابل است. او دارای مدرک لیسانس بازیگری است.

میلاد میرزایی فعالیت هنری خود را با دوبله آغاز کرده و در سال 1386با فیلم سینمایی اشکان وارد عرصه بازیگری شد.

بیوگرافی و فیلم شناسی میلاد میرزایی

این بازیگر جوان کشورمان در سال 1392 کار خود را با سریال سرزمین کهن به کارگردانی کمال تبریزی در تلویزیون آغاز کرد و دو سال بعد در سریال چرخ و فلک به کارگردانی عزیزالله حمیدنژاد دیده شد.

میلاد میرزایی در سریال سرزمین کهن

میلاد میرزایی در سریال سرزمین کهن

میلاد میرزایی در سریال بانوی عمارت نقش خواستگار فخرالزمان به نام رشید ، پسر حاج فتاح را بر عهده داشت. او در این سریال به همراه حسام منظور ، محمد فیلی و مریم مومن نقش آفرینی می کرد.

میلاد میرزایی و مریم مومن در سریال بانوی عمارت

میلاد میرزایی و مریم مومن در سریال بانوی عمارت

سریال رنج پنهان به کارگردانی بیژن میرباقری که اتفاقات دهه 50 را روایت می کرد نام مجموعه دیگری است که میلاد میرزایی در آن حضور داشت.

میلاد میرزایی در سریال رنج پنهان

میلاد میرزایی در سریال رنج پنهان

این هنرمند در سریال شرم به کارگردانی احمد کاوری که در سال 1399 پخش شد در کنار بازیگران مطرحی مانند زنده یاد سیروس گرجستانی ، فریبا متخصص ، پژمان بازغی ، فاطمه گودرزی و ابوالفضل پور عرب ایفاگر نقش حسام رنجبر بود.

میلاد میرزایی و پژمان بازغی در سریال شرم

میلاد میرزایی و پژمان بازغی در سریال شرم

میلاد میرزایی در سریال احضار ، شخصیت محسن کامرانی خواستگار سابق مائده را بازی می کند که بعد از پیوستن به چهار دوست صمیمی ، موجب آغاز شدن داستان اصلی سریال شده و ماجراهای گوناگونی پس از آن رخ می دهد.

عکسی از میلاد میرزایی بازیگر سینما و تلویزیون

عکسی از میلاد میرزایی بازیگر سینما و تلویزیون

این مطلب مفید بود؟
(2 رای)
100%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی