محسن کیایی بازیگر نقش آرمان هم گناه با شخصیت طنازانه ای که دارد توجه بسیاری از مخاطبان این سریال را جلب کرده است و به تازگی ماجراهای جدیدی برای او در این سریال رقم خورده است.

محسن کیایی بازیگر نقش آرمان در سریال هم گناه

سریال هم گناه ساخته مصطفی کیایی یکی از سریال های پربیننده شبکه نمایش خانگی است که بازیگران زیادی در این فیلم ایفای نقش کرده اند.بازیگر نقش آرمان در سریال هم گناه کیست؟ + بیوگرافیبازیگر نقش آرمان در سریال هم گناه کیست؟ + بیوگرافی

محسن کیایی یکی از بازیگران این سریال است که در نقش آرمان در کنار دیگر چهره های سرشناس سریال به ایفای نقش می پردازد و علاوه بر بازیگری ، نویسندگی این سریال را هم برعهده دارد.

آرمان هم گناه با شخصیت طنازانه ای که دارد توجه بسیاری از مخاطبان این سریال را جلب کرده است و به تازگی ماجراهای جدیدی برای او در این سریال رقم خورده است.

عشق و عاشقی آرمان در سریال هم گناه

محسن کیایی بازیگر نقش آرمان در سریال هم گناه با انتشار ویدئویی بخش هایی از بازی اش در این سریال را به اشتراک گذاشت و درباره زندگی جدید آرمان نوشت.

محسن کیایی با انتشار این پست نوشت :

ذهن های سیال و جریان دنباله دار رابطه های به ظاهر عجیب...

چالش سخت آرمان و فصل جدیدی از زندگی اش با ورود یک غریبه آغاز شده... دیوار های زیادی در مقابل خود میبیند اما او تصمیم خودش را گرفته و پای انتخابش ایستاده است...

آیا سرنوشت این دو به هم گره خواهد خورد؟ عاقبت این رابطه به کجا ختم میشود؟

محسن کیایی و هدیه تهرانی در هم گناه

محسن کیایی و هدیه تهرانی در هم گناه

آرمان پسر فریده و ایرج و خواهرزاده فریبرز ، فرید و فرهاد صبوری است که به همراه مادر و برادرش امین در خانه صبوری ها زندگی میکند و در شرکت واردات و صادرات گل که در واقع یک شرکت خانوادگی است کار میکند.

محسن کیایی در هم گناه

محسن کیایی در هم گناه

شوخ طبعی و رفتارهای طنازانه آرمان در این سریال از ویژگی های برجسته شخصیت او است که در میانه ی قصه دلباخته زنی میشود که در هیچ یک از ابعاد شخصیتی با او اشتراکی ندارد.

هدیه تهرانی و محسن کیایی در هم گناه

هدیه تهرانی و محسن کیایی در هم گناه

زیبا زنی خودساخته ، جسور و قوی است که از همسرش جدا شده و برای تامین هزینه های زندگی خودش و پسرش با وانت باربری میکند و یک روز که آرمان برای بردن یک گل به مراسم ختم منتظر باربر بود با او آشنا میشود و با پی بردن به ویژگی های شخصیتی او دلباخته اش میشود و این آغاز ماجراهای تازه زندگی آرمان است.

محسن کیایی و حسین امیدی در هم گناه

محسن کیایی و حسین امیدی در هم گناه

سریال هم گناه اولین تجربه مصطفی کیایی در نمایش خانگی است که ماجراهای مختلفی از افراد خانواده صبوری که همه در یک خانه زندگی میکنند را روایت میکند که بخش اصلی قصه ماجرای مربوط به فریبرز و لیلا است.

محسن کیایی و سوگل خلیق در هم گناه

محسن کیایی و سوگل خلیق در هم گناه

بازیگران سریال هم گناه عبارتند از :

پرویز پرستویی ، هدیه تهرانی ، محسن کیایی ، مهدی پاکدل ، هنگامه قاضیانی ، پدرام شریفی ، حبیب رضایی ، مسعود رایگان ، رویا تیموریان ، افسانه چهره آزاد ، شاهرخ فروتنیان ، افسانه ناصری ، احسان کرمی ، روشنک گرامی ، سوگل خلیق ، مارال بنی آدم ، علی باقری ، فروغ قجابگلو ، حسین امیدی ، شیرین اسماعیلی ، مرتضی آقا حسینی ، محمد موحدنیا ، محمد رسول صفری ، آی تک جاویدنژاد ، با معرفی ساقی حاجی پور و فرانک کلانتر در سریال هم گناه به ایفای نقش پرداختند.

محسن کیایی بازیگر نقش آرمان در هم گناه

محسن کیایی بازیگر نقش آرمان در هم گناه

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%
بازیگر نقش آرمان در سریال هم گناه کیست؟ + بیوگرافی
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,600