پوپک گلدره بازیگری در دنیای هنر را با یک نمایش آغاز کرد و با سریال ساعت خوش مهران مدیری در سال 1373 به دنیای تلویزیون راه یافت و همین شروعی برای حضور او در دنیای سینما و بازی در فیلم رویای زمین بود.

ماندگارترین نقش های پوپک گلدره در سینما و تلویزیون

پوپک گلدره همان دریای محبوب بچه های دهه 60 و 70 است که روزهایشان با خاطرات زیبای دریا و لحن شیرینش سپری شد. دریا دختر نوجوان مجموعه به یادماندنی و نوستالژیک دنیای شیرین دریا بود که با خاطرات شیرینش شخصیتی را رقم زد که تا سالهای سال هم از ذهن مخاطبش فراموش نمیشود.ماندگارترین نقش های پوپک گلدره در سینما و تلویزیون + عکسماندگارترین نقش های پوپک گلدره در سینما و تلویزیون + عکس

امروز 27 فروردین آغاز یک سفر ابدی برای پوپک گلدره بود که قرار بود نرگس سریال نرگس را به انتها برساند اما اجل مهلتش نداد . در سیزدهمین سالروز پرواز ابدی پوپک گلدره نگاهی به کارنامه بازیگری او داشته ایم که توصیه میکنیم تا پایان ما را همراهی کنید.

ماندگارترین نقش های پوپک گلدره

پوپک گلدره بازیگری در دنیای هنر را با یک نمایش آغاز کرد و با سریال ساعت خوش مهران مدیری در سال 1373 به دنیای تلویزیون راه یافت و همین شروعی برای حضور او در دنیای سینما و بازی در فیلم رویای زمین بود.

پوپک گلدره در سریال دنیای شیرین دریا

بازی ماندگار پوپک گلدره در سریال دنیای شیرین دریا

نقطه عطف کارنامه بازیگری پوپک گلدره مربوط به بازی او در سریال دنیای شیرین دریا و نقش ماندگار دریا بود. دریا دختر نوجوان سریال دنیای شیرین دریا بود که به همراه مادر و خواهر و برادرهایش در گیلان زندگی میکرد و ماجرای اتفاقات هر روزه زندگش شان داستان دنیای شیرین دریا را شکل میداد.

پوپک گلدره در دنیای شیرین دریا

زنده یاد پوپک گلدره با نقشی ماندگار در دنیای شیرین دریا

بازی ساده و زیبای پوپک گلدره در دنیای شیرین دریا او را در ذهن ها ماندگار کرد و اغراق نیست اگر بگوییم همه مخاطبان تلویزیون بعد از گذشت بیش از 20 سال هنوز هم او را با نقش دریا می شناسند.

پوپک گلدره نقش های زیادی را در کارنامه هنری اش ندارد اما بازی های درخشان او در چندین اثر سینمایی و تلویزیونی از او چهره ماندگاری ساخت. موج مرده ، آخر بازی و سیندرلا فیلم های او در سینما بودند که قابلیت بازیگری او را در معرض نمایش گذاشتند.

عکسی از پوپک گلدره در سریال نرگس

بازی ناتمام پوپک گلدره در سریال نرگس

غبار نور ، تلخ و شیرین ، مروارید سرخ ، روح مهربان و نرگس از دیگر سریال های تلویزیونی زنده یاد پوپک گلدره بودند که آخرین آنها با درگذشت نابهنگامش ناتمام ماند.

بازیگر دنیای شیرین دریا مشغول بازی در سریال نرگس بود که در یک فرصت کوتاه برای استراحت گروه راهی شمال شد و این آخرین و تلخ ترین سفر زندگی اش بود که او را به کام مرگ کشاند و نرگس سریال نرگس را در نیمه راه به پایان رساند.

ستاره اسکندری در این شرایط سخت به عنوان بازیگر جایگزین پوپک گلدره انتخاب شد و نقش نرگس این سریال را به انتها رساند.

عکسی از پوپک گلدره و مهرانه مهین ترابی

زنده یاد پوپک گلدره در کنار مهرانه مهین ترابی

روحش شاد و یادش گرامی .....

این مطلب مفید بود؟
ماندگارترین نقش های پوپک گلدره در سینما و تلویزیون + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,900