ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، محمدحسین مهدویان فیلمساز جوان کشورمان ، با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود درباره سکانسی از فیلم "لاتاری" که منتشر شده است و انتقادهایی به همراه داشت ، توضیحاتی ارائه کرد.

واکنش محمدحسین مهدویان به انتقادها از فیلم لاتاری!

محمدحسین مهدویان فیلمساز جوان کشورمان ، با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود درباره سکانسی از فیلم "لاتاری" که منتشر شده است و انتقادهایی به همراه داشت ، توضیحاتی ارائه کرد.واکنش محمدحسین مهدویان به انتقادها از فیلم لاتاری!واکنش محمدحسین مهدویان به انتقادها از فیلم لاتاری!

توضیح محمدحسین مهدویان درباره تیزر منتشر شده از

مهدویان در اینستاگرام نوشت :

"پخش نسخه ناقص و غیرآماده سکانسی از فیلم سینمایی《لاتاری》 باعث سوءتفاهم در جمعی از شهروندان شهر مقاوم و قهرمان سوسنگرد شد و این تلقی پیش آمد که خدای ناکرده گروه سازنده قصد بی احترامی داشته اند . فیلم 《لاتاری》 درباره غیرت ایرانی است.

غیرت همه ایرانی ها. غیرت و ناموس پرستی مردان عرب چنان آشکار و پیداست که کسی نمی تواند منکر آن باشد. شما برادران عرب همواره مثال مردانگی و غیرت بوده و هستید. در مقاومت هشت ساله ملت ایران مردان شجاع عرب در پیشانی مبارزه با دشمن بوده اند. مادران صبور و پاک سرشت شما و همه ایرانیان مایه افتخار این سرزمین هستند. اگر غیرت ، شجاعت و مقاومت دلیرانه شما نبود ، امروز ما در پناه کدام امنیت به فیلم سازی و فعالیت هنری می پرداختیم. ما خوزستان را همیشه خانه خود دانسته ایم و به خاک و مردم اش عشق ورزیده ایم.

در گروه سازنده فیلم چندین خوزستانی از عوامل اصلی بوده اند. از جمله ابرهیم امینی نویسنده ، حمید فرخ نژاد و نادر سلیمانی بازیگران فیلم. چطور ممکن است چنین گروهی حتا فکر توهین به برادران و خواهران عرب را در سر بپرورانند. یقین بدانید حساسیت و نگرانی شما از نگاه گروه سازنده 《لاتاری》 پنهان نبوده است و به حتم تماشای نسخه نهایی فیلم نگرانی شما را برطرف خواهد کرد."

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نظر دادن