ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، آزاده صمدی بازیگر سینما و تلویزیون با گریمی دیدنی و حیرت آور که توسط سارا اسکندری اجرا شده است روی صحنه میرود و ایفاگر نقشی متفاوت در نمایش آن دیگری میشود.

گریم بسیار عجیب آزاده صمدی در یک نمایش!

نمایش آن دیگری به کارگردانی سمانه زندی نژاد و نویسندگی آرمین جوان از 9 آبان در پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه رفت.گریم واقعا متفاوت آزاده صمدی در یک نمایش! + عکسگریم واقعا متفاوت آزاده صمدی در یک نمایش! + عکس

آزاده صمدی بازیگر سینما و تلویزیون با گریمی دیدنی و حیرت آور که توسط سارا اسکندری اجرا شده است روی صحنه میرود و ایفاگر نقشی متفاوت در نمایش آن دیگری میشود.

گریم آزاده صمدی در نمایش آن دیگری

گریم آزاده صمدی در نمایش آن دیگری

سارا اسکندری گریمور کشورمان با انتشار این عکس از آزاده صمدی نوشت :

نمایش «آن دیگری» با گریم متفاوت آزاده صمدی در پردیس تئاتر شهرزاد آغاز شده است. آزاده صمدی این شب ها با گریمی متفاوت در نمایش «آن دیگری» به کارگردانی سمانه زندی نژاد به ایفای نقش می پردازد.

این نمایش به نویسندگی آرمین جوان بر اساس رمان( آئورا اثر فوئنتس) از 9 آبان از ساعت 19 اجرای عمومی خود را در پردیس تئاتر شهرزاد آغاز کرده است. محمدرضا علی اکبری و طاهره هزاوه دیگر بازیگران «آن دیگری» هستند.

سارا اسکندری طراحی گریم و سعید سام اسپشیال گریم این نمایش را برعهده دارند.مجری طرح : محمدرضا حسین زاده. آبان و آذر نود وهشت..

گریم دیدنی آزاده صمدی در نمایش آن دیگری

گریم دیدنی آزاده صمدی در نمایش آن دیگری

آزاده صمدی ، محمدرضا علی اکبری و طاهره هزاوه بازیگران نمایش آن دیگری به کارگردانی سمانه زندی نژاد را تشکیل میدهند.

آزاده صمدی با نمایش آن دیگری روی صحنه میرود

آزاده صمدی با نمایش آن دیگری روی صحنه میرود

نمایش آن دیگری از 9 آبان ساعت 19 در پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه رفت و داستان این نمایش براساس رمان آئورا فوئنتس به نگارش درآمده است.

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نظر دادن