ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، جدیدترین عکس های بازیگران سریال پدر از مهدی سلطانی تا لعیا زنگنه ، سینا مهراد و ریحانه پارسا را برایتان گردآوری کرده ایم که در ادامه مشاهده میکنید.

جدیدترین عکس های سریال پدر در شبکه دو

سریال پدر به کارگردانی بهرنگ توفیقی و تهیه کنندگی حامد عنقا شب گذشته 25 تیر 1397 اولین قسمت خود را روی آنتن برد. این سریال که با حضور بازیگران پیشکسوت و هنرمندان جوان جلوی دوربین رفت روایتی از داستان عاشقی یک دختر و پسر جوان با فراز و نشیب های زیاد است.گلچین عکس های جدید و متفاوت از بازیگران سریال پدرگلچین عکس های جدید و متفاوت از بازیگران سریال پدر

مهدی سلطانی و لعیا زنگنه که در سریال مادرانه با هم همبازی بودند این بار در سریال پدر در کنار هم به ایفای نقش می پردازند. در ادامه این مطلب عکس های جدیدی از بازیگران سریال پدر را برایتان گردآوری کرده ایم که مشاهده میکنید.

عکس های بازیگران سریال پدر و خلاصه داستان

سریال پدر

ریحانه پارسا و مهدی سلطانی در سریال پدر

در خلاصه داستان سریال پدر آمده است : حامد پسر جوانی است که طی یک اتفاق درگیر ماجرایی عاطفی می شود. او به خاطر اعتقاداتش و پدری که برایش الگویی تمام عیار است ناچار سر یک دو راهی قرار می گیرد که باید دست به انتخابی سرنوشت ساز بزند.

سریال پدر

مهدی سلطانی و لعیا زنگنه در سریال پدر

بازیگران سریال پدر عبارتند از : مهدی سلطانی ، لعیا زنگنه ، سینا مهراد ، مسعود فروتن ، نیما رییسی ، مجید مشیری ، کاوه خداشناس ، اکبر رحمتی ، مژگان ترانه ، الهام طهموری ، ساناز طاری ، شهاب مهربان ، مهتاب شیروانی ، پوریا سلطانزاده ، سیدحسام میثاق و بیژن امکانیان و ریحانه پارسا در نقش لیلا بازیگران سریال پدر را تشکیل میدهند.

سریال پدر

مهدی سلطانی در نمایی از سریال پدر

سریال پدر

عکس جدید بازیگران جوان سریال پدر

سریال پدر

کاوه خداشناس در سریال پدر

سریال پدر

بیژن امکانیان و مسعود فروتن در سریال پدر

مهدی سلطانی

کاوه خداشناس و مهدی سلطانی در سریال پدر

مهدی سلطانی

بازیگران سریال پدر در یک قاب

سریال پدر

ریحانه پارسا در سریال پدر

سریال پدر

سینا مهراد در سریال پدر

مهدی سلطانی

مهدی سلطانی در سریال پدر

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(3 رای)
53.4%

نظر دادن