بابک جهانبخش و بیماری بابک جهانبخش و بستری شدن بابک جهانبخش و حواشی بابک جهانبخش و قلب بابک جهانبخش جراخی میشود و عمل قلب باز بابک جهانبخش و بابک جهانبخش زیر تیغ جراحی میرود و سکته قلبی بابک جهانبخش در نم نمک.

عمل قلب باز بابک جهانبخش خواننده پاپ ایرانی

بابک جهانبخش خواننده موسیقی پاپ کشورمان 22 آذرماه به صورت ناگهانی دچار حمله قلبی شد و در بیمارستان بستری گردید.عمل قلب باز بابک جهانبخش خواننده پاپ ایرانیعمل قلب باز بابک جهانبخش خواننده پاپ ایرانی

این هنرمند جوان کشورمان دچار گرفتگی رگ های قلبی شده است و پزشکان دستور جراحی فوری او را صادر کردند که این عمل قلب باز فردا سه شنبه 25 آذرماه انجام خواهد شد.

جراحی قلب بابک جهانبخش

پریا پرتوی فر همسر بابک جهانبخش با انتشار یک استوری در صفحه اینستاگرامش خبر از زمان عمل قلب باز این خواننده کشورمان داد.

بابک جهانبخش و همسرش

بابک جهانبخش و همسرش

عمل جراحی بابک جهانبخش قرار بود روز پنجشنبه صورت بگیرد اما این هنرمند کشورمان فردا زیر تیغ جراحی میرود و عمل قلب باز روی او انجام خواهد شد.

جراحی قلب بابک جهانبخش خواننده پاپ

بابک جهانبخش قرار بود 26 و 27 آذرماه کنسرتی را برگزار کند که قیمت بلیت های این کنسرت با حواشی زیادی برای او همراه شد و با این اتفاق ناگهانی برنامه کنسرت های این خواننده پاپ هم تغییر کرد.

بابک جهانبخش خواننده پاپ

بابک جهانبخش از خواننده های جوان موسیقی پاپ است که حضور در دنیای موسیقی را به صورت جدی از سال 83 آغاز کرد و سال 84 اولین آلبوم موسیقی او با عنوان چی شده روانه بازار شد.

بابک جهانبخش خواننده پاپ کشورمان

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی