شهاب مظفری و تیتراژ فیلم با صدای شهاب مظفری و تیتراژ سریال با صدای شهاب مظفری و تیتراژهای ماندگار شهاب مظفری و تیتراژهایی که با صدای شهاب مظفری ماندگار شد و تیتراژ سریال بوم و بانو و شهاب مظفری خواننده را در نم نمک ببینید.

تیتراژهای ماندگار شهاب مظفری در فیلم و سریال ها

شهاب مظفری خواننده جوان موسیقی پاپ است که حضور جدی در دنیای هنر را از سال 87 با ترانه از وقتی رفتی آغاز کرد و تابحال حضور پررنگی را در دنیای موسیقی تجربه کرده و آهنگ های زیادی را روانه بازار موسیقی کرده است.تیتراژهای ماندگار شهاب مظفری در فیلم و سریال هاتیتراژهای ماندگار شهاب مظفری در فیلم و سریال ها

این خواننده کشورمان تجربه تیتراژخوانی برای چند سریال را در کارنامه هنری اش دارد که در ادامه به این سریال ها اشاره میکنیم.

شهاب مظفری تیتراژ این سریال ها را خواند

سریال بوم و بانو به کارگردانی سعید سلطانی این روزها در حال پخش از شبکه دو سیما است و شهاب مظفری تیتراژ این سریال را خوانده است و به همین بهانه مروری بر سریال هایی که با صدای او پخش شده اند داشته ایم که توصیه میکنیم تا پایان مطلب همراه ما باشید.

شهاب مظفری خواننده پاپ

شهاب مظفری خواننده پاپ

تیتراژ سریال ستایش با صدای شهاب مظفری

سریال ستایش به کارگردانی سعید سلطانی و تهیه کنندگی آرمان زرین کوب در سه فصل ساخته شد و سومین فصل آن سال 98 پخش شد.

شهاب مظفری در اولین تجربه همکاری با سعید سلطانی تیتراژ و قطعه میانی این سریال را خوانده است. خزون قطعه میانی سریال ستایش بود که با صدای شهاب مظفری پخش شد و تیتراژ پایانی این سریال هم با صدای این خواننده پخش گردید.

شهاب مظفری خواننده سریال ستایش

شهاب مظفری خواننده سریال ستایش

تیتراژ سریال دل با صدای شهاب مظفری

سریال دل به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه کنندگی جواد فرحانی ، سریالی در نمایش خانگی است که سومین فصل آن این روزها در حال پخش است.

شهاب مظفری در تجربه ای جدید تیتراژ این سریال و آهنگ های میانی این سریال را خوانده است. قطعه تنهای تنها ، زیبای چشم سفید ، دل خون ، مرد ، شناسنامه ، الله ، از عشق تو و رد پا از جمله ترانه هایی هستند که شهاب مظفری برای این سریال خوانده است.

شهاب مظفری خواننده سریال دل

شهاب مظفری خواننده سریال دل

تیتراژ سریال بوم و بانو با صدای شهاب مظفری

سریال بوم و بانو به کارگردانی سعید سلطانی و تهیه کنندگی آرمان زرین کوب از 15 شهریورماه سال 99 در شبکه دو سیما روی آنتن رفت.

شهاب مظفری و سعید سلطانی که تجربه همکاری با یکدیگر را در سریال ستایش داشتند بار دیگر در این سریال هم با هم همکاری کردند و تیتراژ سریال بوم و بانو با صدای این خواننده پاپ روی آنتن رفت.

شهاب مظفری خواننده سریال بوم و بانو

شهاب مظفری خواننده سریال بوم و بانو

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی