سیامک عباسی و عکس دیده نشده از سیامک عباسی خواننده پاپ و عکسی قدیمی از نوجوانی سیامک عباسی و سیامک عباسی در دوران نوجوانی و عکس قدیمی سیامک عباسی و سیامک عباسی خواننده را در نم نمک ببینید.

عکس دیده نشده از سیامک عباسی خواننده پاپ

سیامک عباسی خواننده کشورمان کشورمان یکی از چهره های سرشناس دنیای موسیقی است که فعالیت در این حوزه را از سال 85 آغاز کرد.عکس دیده نشده از سیامک عباسی خواننده پاپعکس دیده نشده از سیامک عباسی خواننده پاپ

این خواننده کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی از دوران نوجوانی اش به روز کرد.

سیامک عباسی در نوجوانی چه شکلی بود

سیامک عباسی با انتشار عکسی از دوران نوجوانی اش نوشت :

این عکسو براش فرستادم و گفتم : چه کردم با این؟

گفت : رشد دادیش ، براش تجربه و موفقیت کسب کردی ، بزرگش کردی و بهش اسم و اعتبار دادی اما همزمان توبیخش کردی ، موفیقت هاشو کم دیدی و تبریک نگفتی ، تنهاش گذاشتی و انکارش کردی... برو پیشش ، ببینش ، بغلش کن ، زخماشو ببند ، بهش احترام بذار ، دوستش داشته باش و از اول شروع کن...

«اون روزا یادم هست ، زندگی با ما بود»

سیامک عباسی در دوران نوجوانی

سیامک عباسی در دوران نوجوانی

سیامک عباسی از خواننده های جوان کشورمان است که فعالیت موسیقیایی خود را از حدود سال 85 آغاز کرد و حدود 10 سال تا برگزاری اولین کنسرتش زمان برد.

عکس نوجوانی سیامک عباسی

عکس نوجوانی سیامک عباسی

اولین بار طرفداران سیامک عباسی چهره او را در کنسرت سال 95 در برج میلاد دیدند و این یکی از اتفاقات متفاوت زندگی هنری این خواننده کشورمان بود.

سیامک عباسی خواننده کشورمان

سیامک عباسی خواننده کشورمان

سیامک عباسی از سال 88 تدریس دروس موسیقی الکترونیک ، کاربرد کامپیوتر در موسیقی و تکنولوژی موسیقی در دانشگاه جامع علمی کاربری آغاز کرد و تابحال دو کتاب شعر و ترانه از او منتشر شده است.

عکسی از سیامک عباسی

عکسی از سیامک عباسی

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی