محمد اصفهانی و ماجرای مهاجرت محمد اصفهانی خواننده و مهاجرت محمد اصفهانی از ایران شایعه یا واقعیت و واکنش محمد اصفهانی به خبر مهاجرتش از ایران و عکس جدید محمد اصفهانی را در نم نمک ببینید.

آیا محمد اصفهانی از ایران مهاجرت کرده است؟

دنیای سلبریتی ها ، دنیای پرهیاهو و پرحاشیه ای است که هر روز با خبرهای متعددی همراه است. خبر مهاجرت هنرمندان یکی از خبرهای داغ دنیای سلبریتی ها است که این بار دامنگیر محمد اصفهانی خواننده کشورمان شد.آیا محمد اصفهانی از ایران مهاجرت کرده؟ + واکنشآیا محمد اصفهانی از ایران مهاجرت کرده؟ + واکنش

محمد اصفهانی خواننده سرشناس کشورمان در چند روز گذشته با خبر مهاجرتش از ایران حسابی خبرساز شد و بالاخره با انتشار پستی به این ماجرا واکنش نشان داد.

پایان ماجرای مهاجرت محمد اصفهانی از ایران

محمد اصفهانی خواننده کشورمان با انتشار عکسی از خودش در کنار برج آزادی و درج تاریخ برای آن به شایعه مهاجرتش از ایران خاتمه داد.

این خواننده کشورمان با انتشار این عکس نوشت :

بعد از طلب تو در سرم نیست/ غیر از تو به خاطر اندرم نیست

من مرغ اسیر دام انسم/ هرچند که می کشی پرم نیست

قسمی که مرا نیافریدند/ گر جهد کنم میسرم نیست

فکرم به همه جهان بگردید/ جز یاد تو در تصورم نیست...

عکس در میدان آزادی هشتم دی ماه نود و نه....

عکس جدید محمد اصفهانی

عکس جدید محمد اصفهانی

محمد اصفهانی از خواننده های پرطرفدار و سرشناس موسیقی سنتی و پاپ کشورمان است که دکترای پزشکی خود را از دانشگاه علوم پزشکی ایران دریافت کرد و با بهره مندی از مکتب محمدرضا شجریان و علی جهاندار به آموزش موسیقی پرداخت.

محمد اصفهانی خواننده موسیقی پاپ و سنتی

محمد اصفهانی خواننده موسیقی پاپ و سنتی

اولین تجربه خوانندگی محمد اصفهانی خواندن تیتراژ سریال آوای فاخته در سال 73 بود و بعد از آن تیتراژهای زیادی با صدای این خواننده کشورمان روی آنتن رفت و مورد استقبال قرار گرفت.

عکسی از محمد اصفهانی خواننده کشورمان

عکسی از محمد اصفهانی خواننده کشورمان

تابحال 16 آلبوم با صدای محمد اصفهانی روانه بازار موسیقی گردیده است و تیتراژ سریال های متعددی با صدای این خواننده کشورمان هم روی آنتن رفته است.

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی