ورزش برای نوازندگان و بدنسازی و نوازندگی و تقویت انگشتان برای تنبک و تقویت انگشتان برای ویولن و تمرین تقویت انگشتان در پیانو و درد دست نوازندگان و تقویت انگشتان برای سه تار و تمرین دو دست پیانو و بدنسازی و نوازندگی و تقویت دست نوازندگان و بهترین ورزش برای نوازندگان و تمرینات ورزشی دست برای نوازندگان را در نم نمک ببینید.

بهترین حرکات ورزشی تقویت دست نوازندگان

یک نوازنده بیشتر شبیه یک ورزش کار است ، چون او باید برای اجرای خوب خوش فرم باشد. در حالی که فعالیت فیزیکی و ورزش برای همه خوب است ، اما نوازندگان به نوع متفاوتی از ورزش و شرایط نیاز دارند تا متناسب و سالم بمانند.بهترین حرکات ورزشی تقویت دست نوازندگانبهترین حرکات ورزشی تقویت دست نوازندگان

استقامت و بنیه لازم برای ارائه بهتر نیاز است و به طور معمول یک نوازنده از دست ها بیشترین استفاده را دارد. به همین دلیل است که هر معلم موسیقی به شما می گوید که انجام یک سری تمرینات با دست و انگشت است و کشش دست تمرین مهمی قبل از انتخاب ابزار برای بازی کردن است. البته ، مانند هر رژیم ورزشی ، شما باید ابتدا با پزشک خود مشورت کنید.

در این بخش از ورزش و تناسب اندام نم نمک در احترام به درخواست یکی از کاربران برخی از بهترین منابع برای شروع و پیشرفته نوازندگان برای کمک به تقویت و مراقبت از دست ها ، گلو و کمر برای سالم نگه داشتن کل بدن آورده شده است.

تمرینات ورزشی برای نوازندگان

تمریناتی ورزشی برای نوازندگان و هنرمندان موسیقی

بخش اول :تمرینات کلی و حرکات ورزشی ساده

ورزش دست و Digi-Flex Finger این مقاله ، که توسط یک متخصص درمان فیزیکی نوشته شده تمرین های عالی برای دستان و انگشتان نوازندگانی است که از دست خود زیاد کار می کشد این یک دستگاه ارزان طراحی شده به طور خاص برای ورزش دادن دست ها است هدف از این تمرین ها ، بهبود دامنه حرکت و قدرت کلی برای عملکرد کامل ، سالم در دستتان است.

تمرین 1. بازوی خود را بکشید ، کف دست را بلند کنید و به بالا نگاه کنید و آن را کمی به داخل بکشید.

تمرین 2. بازوی خود را بکشید و کف دست را پایین و رو به بیرون و داخل بکشید. آن را کمی با دست دیگر بکشید.

تمرین 3. دست را کش دهید و کف دست را پایین بکشید. با دست دیگر به آرامی فشار دهید.

تمرین 4. بازو را بکشید. دست را مشت کنید و به پایین نگاه کنید پس از آن ، به آرامی با دست دیگر به داخل فشار دهید.

تمرین 5. با بازوهای خم شده ، دست و ساعد خود را به سمت بیرون و با کمک بازوی دیگر بچرخانید.

تمرین 6. انگشت شست را در انگشت اشاره فشار دهید و انگشتان را دراز نگه دارید.

تقویت انگشتان برای نوازندگی

تمرین 7. دست را مچ کنید مچ را پایین و بیرون بچرخانید.

تمرین 8. با دست باز و انگشتان کشیده انگشت شستش را به سمت بیرون در جهت مخالف بقیه انگشت ها کش دهید.

تمرین 9. هر انگشت را به طور جداگانه بکشید و به آرامی به طرف بالا هل دهید.

تمرین 10. هر انگشتش را به طور جداگانه باز کنید و به آرامی به پایین فشار دهید.

تمرین 11. باز کردن شکاف بین هر دو انگشت با کمک دست دیگر

تمرین 12. با دست دراز شده ، انگشتان یکی یکی بچرخانید و کمی آن ها را بیرون بکشید.

تمرین 13. کف دست ها را با انگشت در داخل ماساژ دهید.

تمرین 14. مچ دستان را به یک طرف و به طرف دیگر بچرخانید.

تقویت عضلات دست نوازندگان

بخش دوم :نکات و مراقبت ها

مراقبت دست ها برای نوازندگان:

بسیاری از نوازندگان در طول زندگی متوجه می شوند که آن ها ازآسیب های مزمن ماهیچه ها و تاندون هایی که بیشتر از آن ها استفاده می کنند هستند.

در حالی که برخی آسیب ها فقط به خاطر استفاده بیش از حد ایجاد می شود ، برخی دیگر می توانند با وضعیت بدنی بهتر و جابجایی ابزار ، تمرین های مشخص و نیز افزایش آگاهی زمانی که در معرض خطر هستید جلوگیری شود این مقاله جامع توسط یک نوازنده که از مشکلات مزمن تاندونی رنج می برد نوشته شده است.

ورزش دست برای نوازندگان

تکنیک الکساندر برای نوازندگان:

تکنیک الکساندر اغلب ما را از این عادت ها که باعث استرس و فشار روی بدن ما می شوند ، دور نگه می دارد . هنرمندانی که فشار را تجربه می کنند (یا آن هایی که می خواهند از آن دوری کنند)و هماهنگی را بهبود بخشند ، این روش به عنوان یک روش بسیار موثر برای آموزش مجدد بدن شناخته شده است.

تمرین های تنفس برای ساز بادی:

این راهنمای ورزشی یک منبع جامع به خصوص برای هنرمندانی است که با ساز بادی می نوازند از طریق یک سری تمرینات تنفسی شما را از مرحله آمادگی تا پیشرفته می برد که قرار است به نوازنده به منظور کمک به کیفیت صدا ، لحن صدا ، حجم ، و انعطاف پذیری بدهد ، به شما کمک می کند.

ورزش های تنفسی برای نوازندگان

حرکات گردن/شانه مختص نوازندگان موسیقی:

این بخش شامل دسته ای از تمرینات پرکاربرد است که ورزش و سلامت نم نمک در متن گنجانده است.

  1. گوش خود را بر روی شانه راست قرار دهید. به آرامی سر خود را به سمت شانه حرکت دهید ، در حالی که شانه خود را آرام نگه داشته اید12 ثانیه ادامه دهید و با طرف دیگر تکرار کنید.
  2. یک دست را صاف روی سینه خود قرار دهید در حالی که به آرامی آن را به سمت بدن خود با دست چپ وبه مدت 12 ثانیه نگه دارید. با دست دیگر تکرار کنید.
  3. با بازوها در دو طرف خود شروع کنید آن ها را به سمت بیرون و رو به بالا در بالای سر خود بالا ببرید سپس برگردید ، آرام دست را کنار خود بگذارید. این کار را 10 بار تکرار کنید.
  4. با آرام کردن بازوها ، به آرامی شانه خود را به سمت گوش ها بالا ببرید. آرام باشید و 10 بار تکرار کنید.

حرکات ورزشی برای نوازندگان

حرکات ورزشی آرنج مناسب نوازندگان موسیقی :
  • 1. آرنج ها را مقابل بدن ، بگیرید بدون قفل کردن آرنج تان را باز کنید به آرامی آرنج را خم و صاف کنید این کار را 10 بار تکرار کنید. برای ایجاد قدرت ، 5 تا 10 کیلوگرم وزنه در هر دست اضافه کنید.
  • 2. به طور مشابه ، بازوهای خود را بدون قفل کردن آرنج کنار پهلوها قرار دهید. هر دو آرنج را بالا بیاورید تا نوک انگشتان شما پشت سر را لمس کنند به پهلو برگردید و 10 بار تکرار کنید.

تقویت آرنج نوازندگان

حرکات تقویت انگشت و مچ دست برای نوازندگان :
  1. بازوها را روبروی خود با انگشتان دراز کنید. 10 بار کف دست ها را به پایین و بالا بچرخانید ، سپس مچ دست ها را 10 بار بالا و پایین کنید.
  2. "حرکات موجی" با نگه داشتن بازوها در جلو با نوک انگشتان ، به سمت بالا دراز کنید مچ دست ها را به سمت بیرون بچرخانید ، سپس به سمت داخل متمایل شوید ، به سمت انگشت کوچک خود 10بار این حرکت را تکرار کنید.
  3. همچنان دست ها را جلو نگه دارید ، نوک انگشتان تان را مستقیم با کف دست دراز کنید. به آرامی نوک انگشتان خود را از بالا به سمت بدن خود بکشید تا زمانی که احساس یک کشش سالم را در مچ ، دست و انگشتان خود احساس کنید. 12 ثانیه صبر کنید و سپس با دست دیگر تکرار کنید. سپس ، همان کار را انجام دهید ، فقط نوک انگشتان خود را به سمت بدن بکشید. 12 ثانیه در هر دست نگه دارید.
  4. انگشتان را در هر دو دست تا جایی که (به راحتی)می توانید باز کنید پس از آن دست را مشت کنید و به طورمتوسط فشار دهید این کار را 10 بار تکرار کنید. مفاصل انگشت خم می شوند ، انگار میله ای را گرفته اید پنج بار تکرار کنید و به آرامی دست خود را تکان دهید و هریک از انگشتان را تک تک بچرخانید.

این مطلب مفید بود؟
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.