آرزو افشار در اغلب موارد به همراه دخترش پارمیدا در دانشگاه و صحنه نمایش حاضر میشود و لحظه ای چشم از دخترش برنمیدارد.

آرزو افشار مادر شد

آرزو افشار را اغلب مخاطبان تلویزیون با بازی در نقش آفرین در سریال آوای باران می شناسند. بازیگری که در سریال آوای باران موفق ظاهر شد با حضور در برنامه ماه عسل از زندگی تلخش گفت و خبر از تجربه حس مادری با قبول فرزندی از پرورشگاه داد.آرزو افشار و دخترش پارمیدا + عکسآرزو افشار و دخترش پارمیدا + عکس

خردادماه سال 95 بود که آرزو افشار بازیگر سینما و تلویزیون و استاد دانشگاه در برنامه ماه عسل به گفتگو با احسان علیخانی پرداخت و خبر از یک اتفاق خوب در زندگی اش داد و با قبول فرزندی از پرورشگاه حس مادری را تجربه کرد و حالا پارمیدا همراه همیشگی مادر در دانشگاه و روی صحنه است.

عکس های آرزو افشار و دخترش پارمیدا

آرزو افشار در اغلب موارد به همراه دخترش پارمیدا در دانشگاه و صحنه نمایش حاضر میشود و لحظه ای چشم از دخترش برنمیدارد.

آرزو افشار و دخترش

عکسی از آرزو افشار و دخترش در دانشگاه

خانم بازیگر عکس هایی را در کنار دخترش به اشتراک گذاشت و نوشت : پارمیدا خانوم و امروز و دانشگاه .... پارمیدا افشار ، مادر و دختری ، دلیل زندگی .... اردیبهشت 98.

آرزو افشار و دخترش

عکس جدید آرزو افشار و دخترش پارمیدا

آرزو افشار در برنامه ماه عسل از بزرگ شدن در پرورشگاه و رها شدن توسط پدرش صحبت کرد و با وجود این شرایط تصمیم گرفت دختری را به فرزندخواندگی قبول کند و پارمیدا همان دختر است.

آرزو افشار و دخترش

پارمیدا دختر آرزو افشار همراه همیشگی او در دانشگاه

آرزو افشار بازیگری را از سال 64 با بازی در سریال آئینه آغاز کرد و بعد از آن در سریال هایی چون آژانس دوستی ، هفت سنگ ، یلدای قدر ، روزهای به یادماندنی ، آوای باران و همه چیز آنجاست جلوی دوربین رفت اما بازی در سریال آوای باران و همه چیز آنجاست از او چهره شناخته شده تری در تلویزیون ساخت.

آرزو افشار

آرزو افشار بازیگر نقش آفرین در آوای باران

فیلم های کمکم کن ، هم کلاس ، دوشیزه ، ماه وش ، آژانس ازدواج ، رسوایی و شاید یک معجزه از جمله فیلم های سینمایی آرزو افشار هستند.

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.