کامپوزیت دندان بازیگران ایرانی و روکش دندان بازیگران و لمینت دندان محمدرضا گلزار و عوارض کامپوزیت دندان و عوارض لمینت دندان و لمینت دندان چیست و قیمت کامپوزیت دندان و ایمپلنت دندان بازیگران ایرانی و اینستاگرام دندانپزشک بازیگران و لمینت دندان بازیگران و بازیگران ایرانی که کامپوزیت کردند و کامپوزیت دندان هنرمندان و طرح لبخند بازیگران را نم نمک.

لمینت و کامپوزیت دندان بازیگران ایرانی

تاثیر زیبایی لبخند در زیبایی چهره امری غیرقابل انکار است و همین باعث اهمیت ویژه ی رسیدگی به دندان در جهان امروزی شده . در مطلب قبلی به چهره های مشهور خارجی پرداختیم که زیبایی لبخند خود را مدیون دندان پزشکان متخصص زیبایی خود هستند و با انجام روش های درمانی همچون لمینت و کامپوزیت ، معایب ظاهری دندان هایشان را رفع کرده و حالا با اعتماد به نفس میتوانند صحبت کرده و بدون نگرانی لبخند بزنند.لمینت و کامپوزیت دندان بازیگران زن و مرد ایرانی + عکسلمینت و کامپوزیت دندان بازیگران زن و مرد ایرانی + عکس

حالا قصد داریم برخی از چهره ای ایرانی که با روش های رایج طب مدرن صاحب دندان هایی سفید شده اند را به شما معرفی کنیم.

همین ابتدا باید بگوییم که لیست این بخش از فرهنگ و هنر نم نمک شامل اطلاعات فعلی است و در آینده قطعا نیاز به افزودن نام برخی از چهره ها دارد چرا که استقبال از روش لمینت و کامپوزیت دندان ، آمار روبه رشدی در میان متقاضیان به خود اختصاص داده و حتما برخی دیگر از بازیگران و چهره های ایرانی از این روش استفاده خواهند کرد.

ما لمینت و کامپوزیت دندان را همراه هم آورده ایم چرا که این دو روش از نظر ظاهری تشابه بسیاری دارند و نمیتوان تشخیص داد کدام یک از چهره ها دندان هایشان را کامپوزیت و کدام یک لمینت کرده اند.

چهره های مشهور ایرانی که لمینت یا کامپوزیت دندان انجام داده اند

برخی از چهره های مشهور ایرانی که با روش های رایج طب مدرن صاحب دندان هایی سفید شده اند ، عبارتند از :

کامپوزیت یا لمینت دندانهای شبنم قلیخانی

کامپوزیت یا لمینت دندانهای شبنم قلیخانی

کامپوزیت یا لمینت دندانهای بهنوش بختیاری

کامپوزیت یا لمینت دندانهای بهنوش بختیاری

کامپوزیت یا لمینت دندانهای دریا مرادی دشت

کامپوزیت یا لمینت دندانهای دریا مرادی دشت

کامپوزیت یا لمینت دندانهای متین ستوده

کامپوزیت یا لمینت دندانهای متین ستوده

کامپوزیت یا لمینت دندانهای سحر قریشی

کامپوزیت یا لمینت دندانهای سحر قریشی

کامپوزیت یا لمینت دندانهای مرجانه گلچین

کامپوزیت یا لمینت دندانهای مرجانه گلچین

کامپوزیت یا لمینت دندانهای رضا رشیدپور

کامپوزیت یا لمینت دندانهای رضا رشیدپور

کامپوزیت یا لمینت دندانهای لاله اسکندری

کامپوزیت یا لمینت دندانهای لاله اسکندری

کامپوزیت یا لمینت دندانهای فلور نظری

کامپوزیت یا لمینت دندانهای فلور نظری

کامپوزیت یا لمینت دندانهای سام درخشانی

کامپوزیت یا لمینت دندانهای سام درخشانی

کامپوزیت یا لمینت دندانهای محمدرضا گلزار

کامپوزیت یا لمینت دندانهای محمدرضا گلزار

کامپوزیت یا لمینت دندانهای لیلا اوتادی

کامپوزیت یا لمینت دندانهای لیلا اوتادی

کامپوزیت یا لمینت دندانهای فریبا نادری

کامپوزیت یا لمینت دندانهای فریبا نادری

کامپوزیت یا لمینت دندانهای روناک یونسی

کامپوزیت یا لمینت دندانهای روناک یونسی

کامپوزیت یا لمینت دندانهای فرزاد فرزین

کامپوزیت یا لمینت دندانهای فرزاد فرزین

کامپوزیت یا لمینت دندانهای مهران غفوریان

کامپوزیت یا لمینت دندانهای مهران غفوریان

کامپوزیت یا لمینت دندانهای بابک جهانبخش و همسرش

کامپوزیت یا لمینت دندانهای بابک جهانبخش و همسرش


چرا بازیگران و چهره ها کامپوزیت دندان انجام میدن؟

روکش های سرامیکی و کامپوزیتی مزایای زیادی هم به لحاظ ترمیم و عملکرد و هم به لحاظ زیبایی برای فرد متقاضی به دنبال خواهد داشت.

کامپوزیت و لمینت کردن دندانها

مزایای روش لمینت و کامپوزیت دندان

برخی از مزایایی که سبب می شود چهرهای محبوب و بازیگران روش لمینت و کامپوزیت را انتخاب نمایند ، عبارتند از :

اصلاح طرح لبخند

لبخند زیبا ، پایه های اعتماد به نفس فرد را مستحکم تر می کند . اصلاح طرح لبخندی که دندان های سفید و مرتب شده شما را به نمایش بگذارد ، نه تنها چهره شما را زیباتر نشان می دهد ، بلکه در دیدگاه دیگران ، تأثیر مثبتی خواهد داشت.

بازیگران معتقدند که لب پر شدن و یا کج بودن دندان هایشان تاثیر بدی بر روی ذهن مخاطب هایشان دارد پس بسیاری از آنها برای برطرف کردن نواقص ظاهری دندان ها از ونیرهای دندانی ، استفاده می کنند. ونیرهای دندانی همان لایه نازکی هستند که روی دندان ها قرار می گیرند تا سفیدی و شفافیت را به دندان ها بازگردانند و در طرح اصلاح لبخند ، یاری رسان باشند.

طرح لبخند

سفید کردن دندان ها

بسیاری از چهره ها برای سفید شدن دندان ها و داشتن لبخندی زیبا مشتاق انجام لمینت دندان هستند. دندان ها به ناچار و طی یک روند طبیعی با افزایش سن ، شروع به زرد شدن می کنند به همین خاطر بسیاری از افراد برای سفید شدن دندان ها ، از روش هایی مانند لمینت و یا کامپوزیت استفاده می کنند.

سفید شدن دندان ها در لمینت یا کامپوزیت

ترمیم دندان های شکسته

شکستگی دندان رخدادی است که در اثر حوادث ناگوار پیش می آید و ممکن است برای هر فردی اتفاق بیافتد. برخی حوادث که در زمان بازی در فیلم رخ می دهد ، سبب شکسته شدن دندان بازیگران می شود.

برای ترمیم دندان شکسته روش های متفاوتی وجود دارد که به علت و میزان آسیب و پوسیدگی دندان بستگی دارد. یکی از بهترین روش ها برای ترمیم دندان های شکسته ، استفاده از روش هایی مانند لمینت و یا کامپوزیت است.

اصلاح و ترمیم دندانها

پر کردن فاصله بین دندان ها

فاصله بین دندانی مخصوصا در دندانهای جلویی لبخند را نا زیبا و امکان گیر غذایی را فراهم و باعث ایجاد پوسیدگی دندان ها می شود بازیگران که در هنگام صحبت دندان هایشان مشخص می شود ، برای زیباتر شدن خواهان از بین برداشتن فاصله دندانی خود هستند.

برای بستن فاصله دندانی روش هایی مانند : کاشت ایمپلنت ، کامپوزیت ونیر ، لمینت دندان ، ارتودنسی وجود دارد اما بسته به نوع فاصله می توان درمان مناسب را تجویز کرد.

پر کردن فاصله بین دندانها

کوتاه بودن زمان درمان

روش های لمینت دندان و کامپوزیت ونیر بر خلاف روش ارتودنسی زمان کمتری را میگیرد و حتی می توان در یک جلسه دندان هایی درخشان و مرتب را تجربه کرد. اردتونسی به دلیل هزینه زیاد و سختی و طول درمان زیاد مورد انتخاب بازیگران ایرانی نیست.در این میان لمینت به دلیل کوتاهی بودن مدت درمان و هزینه کمتر بیشترین رواج را در بین بازیگران دارد.

اصلاح دندانها در زمان کوتاه

مزایای دیگر لمینت و کامپوزیت دندان

  • حفاظت از ساختار ضعیف دندان
  • جلوگیری از گسترش ترک دندان
  • حفاظت از دندان در برابر سایش
  • راه اتصال بریج به دندان
  • پوشش مناسبی برای ایمپلنت
  • اصلاح به هم ریختگی جزیی دندان ها
  • چهره هایی که دندون هاشون رو کامپوزیت کردن

مزایای لمینت و کامپوزیت دندان

برای کامپوزیت یا لمینت دندانی خوب باید بدانید

1.کامپوزیت ونیر و لمینت سرامیکی هر دو درمان کاملا علمی و تایید شده در دانش دندانپزشکی هستند و هر دو کاملا مورد قبول می باشند. هر کدام از این درمانها ویژگیهای خاص خود را دارند پس قبل از انجام و انتخاب هر کدام از روش ها تحقیق کنید و اطلاعات کافی از مزایا و معایب آن به دست آورید.

2. برای طراحی لبخند زیبا و طبیعی بدون آسیب رساندن به دندانهایتان به دندانپزشکی ماهر و با تجربه مراجعه نمایید. دندانپزشک زیبایی با بررسی چهره ، لب ، فرم فک و صورت هر فرد بهترین پیشنهاد را برای زیبایی نمای لبخند ارائه می کند. دقت کنید که انتخاب دندانپزشک متخصص زیبایی متبحر و با تجربه امری مهم در نتیجه لبخند شما دارد.

3.طول عمر لمینت های کامپوزیت به طور معمول 4 سال می باشد اما هرچقدر فرد بیشتر در بهداشت دندان خود بکوشد می تواند طول عمر لمینت دندان خود را افزایش دهد .

4.در صورتیکه کامپوزیت دندان با رعایت اصول و به طور صحیح انجام شود هیچ عوارضی ندارد ، اما اگر به طرز صحیح انجام نشود می تواند مشکلاتی مانند بد بویی دهان ، رنگ گرفتن دندان ، حساسیت دندان و... را در پی دارد.

روشهای مختلف برای داشتن دندان زیبا

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی