همسر اول آزاده نامداری و خودکشی زن اول همسر آزاده نامداری و واکنش فرزاد حسنی به ازدواج آزاده نامداری و فرزاد حسنی و آزاده نامداری و توصیه فرزاد حسنی به ازاده نامداری و خودکشی آزاده نامداری و همسر اول سجاد عبادی و بیوگرافی سجاد عبادی همسر آزاده نامداری و همسر سابق شوهر آزاده نامداری در نم نمک.

مهسا بومگر زن اول همسر آزاده نامداری کیست؟

آزاده نامداری مجری صدا و سیما کارنامه کم حاشیه ای ندارد و حالا مرگ او در ساعات اولیه خبر از حاشیه های بسیار می دهد اما هنوز همه چیز در ابهام است. نامداری چهره معروف صدا و سیما در چند سال گذشته بود که جدای از اجرای برنامه هایش زندگی پر حاشیه ای داشت و حالا مرگش باز او را به صدر اخبار آورده است.مهسا بومگر زن اول همسر آزاده نامداری کیست؟مهسا بومگر زن اول همسر آزاده نامداری کیست؟

زندگی شخصی پر حاشیه

در سال 92 آزاده نامداری خبر ازدواج خود را با فرزاد حسنی دیگر مجری صدا و سیما اعلام کرد. ازدواجی که دیری نپایید و به حاشیه های بسیار و ورود به عرصه عمومی پایان یافت. نامداری علت این جدائی را با انتشار عکسی از خودش با چشم کبود در اینستاگرام ، خشونت فرزاد حسنی اعلام کرد و تا چند وقت تیتر خبرگزاری ها و رسانه ها شد.

ازدواج اول آزاده نامداری

اما مسئله طلاق او تنها حاشیه زندگی شخصی اش نبود. در سال 96 عکسی از او در کشور سوییس منتشر شد که بدون حجاب در پارکی در حالی که بطری نوشیدنی الکلی در کنار او بود؛ آغاز حاشیه های جدی تری برای او بود. برخی انتشار عکس های او را نقض حریم خصوصی می دانستند و بسیاری او را به ریاکاری متهم کردند.

او در واکنش به حاشیه های ایجاد شده در یک پیام ویدئویی به انتشار این تصاویر واکنش نشان داد و گفت در مکانی سرسبز بوده که «محارم» او حضور داشتند.

عکس های بیحجاب آزاده نامداری

ازدواج دوم آزاده نامداری با یک آقازاده!

به گزارش آفتاب ، همسر دوم آزاده نامداری ، سجاد عبادی ، فرزند رحیم عبادی رئیس سازمان جوانان دولت اصلاحات و مرحومه فریده ماشینی از فعالان جبهه مشارکت بود.

سجاد عبادی تنها 12 روز پیش از رسانه ای شدن خبر ازدواجش با آزاده نامداری یعنی بیست و دوم شهریور 94 همسر اولش را طلاق داده بود!

مراسم ازدواج دوم آزاده نامداری

مراسم عقد مرحومه آزاده نامداری و سجاد عبادی

تصویر شناسنامه همسر اول سجاد عبادی ، مهسا آبومگر ، که در صفحه مجازی وی منتشر شده بود به همراه نوشته او خطاب به همسر سابقش و آزاده نامداری را می خوانید :

شناسنامه همسر اول سجاد عبادی

«آقای سجاد عبادی! گل هایی که هر سه شنبه برایش می بردی از همان گل فروشی میخریدی که برای من هم در این 3 سال خریدی؟! حرفهایی که سر سفره عقد در گوشش گفتی از جنس همان حرفهایی بود که در این 3 سال در گوشم زمزمه کردی؟! راستی به او هم گفتی که همیشه دوستش داری؟!مردی که سر قولش نماند مرد نیست ، پس حساب من با تو هیچ !

خانم نامداری عزیز ، بانوی حجاب و اخلاق و عفاف و شکستن حرمت ها؛ من سر زندگی ام بودم که تو آمدی من بودم و تو آمدی او 22 شهریور 94 از من جدا شد و تو ماه هاست که از گل های رز سفیدت عکس می گذاری و روزهاست که آینه و شمعدان خانه ی مشترک جدیدت را به نمایش گذاشته ای حساب تو و خانواده هایی که از هم پاشیدی با خدا پ.ن : خدایا باز من ماندم و تو.»

تصویری از سه شنبه ها و گل رز سفیدی که آزاده نامداری منتشر می کرد

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی