ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، ماه چهره خلیلی بعد از نزدیک به 20 سال زندگی در خارج از کشور به ایران بازگشت و همراه مادربزرگش کار هنری را آغاز کرد و چند سال بعد در پی آشنایی با ابراهیم اشرفی ازدواج کرد و پسرش پرواز فروردین ماه 1394 متولد شد.

جشن تولد پسر ماه چهره خلیلی و عکس پسرش پرواز

ماه چهره خلیلی نوه بازیگر فقید کشورمان پروین سلیمانی است که بعد از سالها زندگی در خارج از کشور به ایران بازگشت و راه مادربزرگ را در دنیای هنر ادامه داد. خانم بازیگر چند سالی است که زندگی متاهلی را آغاز کرده و طعم مادر بودن را چشیده است.جشن تولد پسر ماه چهره خلیلی + عکس پسرش پروازجشن تولد پسر ماه چهره خلیلی + عکس پسرش پرواز

بازیگر سریال گذر از رنج ها چهار سال پیش مادر شد و شب گذشته تولد 4 سالگی پسرش را جشن گرفت.

عکسی از جشن تولد پرواز پسر ماه چهره خلیلی

ماه چهره خلیلی صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی از جشن تولد پسرش پرواز به روز کرد.

تولد 4 سالگی پسر ماه چهره خلیلی

ماه چهره خلیلی در تولد 4 سالگی پسرش پرواز

ماه چهره خلیلی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت : امروز برایم تکرار آن روز فراموش نشدنی ست .... روزی که دلم گواهی می داد اتفاقی ویژه خواهد افتاد ، فرشته ای پرواز کنان از آسمان فرود آمد و دنیا صدای گریه کودکی را شنید که امروز تنها بهانه من برای خندیدن است .... پرواز عزیزم تولدت مبارک....

عکسی از همسر ماه چهره خلیلی و پسرش

ابراهیم اشرفی همسر ماه چهره خلیلی و پسرش

ماه چهره خلیلی بعد از نزدیک به 20 سال زندگی در خارج از کشور به ایران بازگشت و همراه مادربزرگش کار هنری را آغاز کرد و چند سال بعد در پی آشنایی با ابراهیم اشرفی ازدواج کرد و پسرش پرواز فروردین ماه 1394 متولد شد.

ماه چهره خلیلی در کنار پسرش

عکسی از ماه چهره خلیلی و پسرش پرواز

خانم بازیگر بازی در تلویزیون را با سریال در چشم باد ساخته مسعود جعفری جوزانی آغاز کرد و در سریال های موفق دیگری چون مختارنامه ، کلاه پهلوی ، گذر از رنج ها و دختر گمشده جلوی دوربین رفت.

ماه چهره خلیلی در کنار بازیگران سریال دختر گمشده

بازی ماه چهره خلیلی در سریال دختر گمشده

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(2 رای)
100%

نظر دادن