ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1402 و سال 2024 ، چهره های متولد 1 آبان و بیوگرافی چهره های متولد 1 آبان و درگذشت بازیگران در 1 آبان و هنرمندان فوت شده در یک آبان سلبریتی های به دنیا آمده در یکم آبان و مرگ افراد مشهور ایرانی را در نم نمک ببینید.

چهره های متولد و درگذشته در 1 آبان

در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به اولین روز از آبان ماه رسیدیم. امروز 1 آبان همزمان با سالروز افراد زیادی در دنیاست که ما در این مطلب به معرفی چهره های مشهور ایرانی متولد امروز اشاره میکنیم.چهره های متولد و درگذشته در 1 آبان [عکس و بیوگرافی]چهره های متولد و درگذشته در 1 آبان [عکس و بیوگرافی]

اگر برایتان جالب است که با چهره های مشهور ایرانی متولد امروز 1 آبان آشنا شوید ادامه این مطلب از چهره های نم نمک را از دست ندهید.

این چهره مشهور ایرانی متولد 1 آبانند

سیاوش مفیدی

سیاوش مفیدی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 1 آبان 1348 متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 1 آبان

سیاوش مفیدی بازیگر کشورمان متولد 1 آبان است

سیاوش مفیدی بازی در تلویزیون را از سال 1375 آغاز کرد و در سریال آژانس دوستی به ایفای نقش پرداخت. خنده بازار ، شکرآباد و معمای شاه از جمله فیلم های تلویزیونی سیاوش مفیدی است.

اسماعیل رحیم زاده

اسماعیل رحیم زاده نویسنده ، کارگردان و تدوینگر کشورمان 1 آبان 1336 در تهران متولد شد.

اسماعیل رحیم زاده نویسنده دبیرستان خضراء

اسماعیل رحیم زاده نویسنده کشورمان در 1 آبان متولد شد

اسماعیل رحیم زاده نویسندگی سریال دبیرستان خضراء را برعهده داشت و جوایز متعددی از جشنواره های مختلف دریافت کرد که از جمله آنها میتوان به جایزه کارگردانی فیلم فیلادلفی در سی امین جشنواره بین المللی فیلم فجر سال 1390 در بخش تجلی اراده ملی اشاره کرد.

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(5 رای)
52%

نظر دادن