چهره های متولد 11 آذر و بیوگرافی چهره های متولد 11 آذر و درگذشت بازیگران در 11 آذر و هنرمندان فوت شده در یازده آذر سلبریتی های به دنیا آمده در یازدهم آذر و مرگ افراد مشهور ایرانی را در نم نمک ببینید.

چهره های متولد و درگذشته در 11 آذر

در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به یازدهمین روز از آذرماه رسیدیم . امروز 11 آذر همزمان با سالروز تولد افراد زیادی در دنیاست که ما در این مطلب شما را با چهره های مشهور ایرانی که امروز سالروز تولدشان را جشن میگیرند آشنا میکنیم.چهره های متولد و درگذشته در 11 آذر [عکس و بیوگرافی]چهره های متولد و درگذشته در 11 آذر [عکس و بیوگرافی]

اگر برایتان جالب است که با چهره های مشهور ایرانی متولد 11 آذر بیشتر آشنا شوید ادامه این مطلب از چهره های نم نمک را از دست ندهید.

این چهره های مشهور ایرانی متولد 11 آذر هستند

علی مصفا

علی مصفا بازیگر و کارگردان کشورمان 11 آذر 1345 در تهران متولد شد.

تولد علی مصفا در 11 آذر

علی مصفا بازیگر کشورمان متولد 11 آذر است

علی مصفا همسر لیلا حاتمی بازیگر کشورمان است که بازیگری را از سال 71 آغاز کرد و جوایز متعددی در دنیای هنر کسب کرد و علاوه بر بازیگری کارگردانی فیلم هایی چون سیمای زنی در دوردست و پله آخر را برعهده داشت.

جلال آل احمد

جلال آل احمد نویسنده و منتقد ادبی کشورمان 11 آذر 1302 در تهران متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 2 آذر

جلال آل احمد نویسنده کشورمان متولد 2 آذر است

جلال آل احمد همسر سیمین دانشور نویسنده و مترجم ایرانی بود که از شهرت ویژه ای در دنیای ادبیات برخوردار است و در سال 87 اولین دوره مسابقه جایزه ادبی جلال آل احمد برگزار شد. جلال آل احمد در 18 شهریور 1348 در چهل و پنج سالگی در گیلان درگذشت.

سالار عقیلی

سالار عقیلی خواننده موسیقی سنتی کشورمان 11 آذر 1356 در تهران متولد شد.

تولد سالار عقیلی در 11 آذر

سالار عقیلی خواننده کشورمان متولد 11 آذر است

سالار عقیلی یکی از پرطرفدارترین خواننده های موسیقی سنتی است که موسیقی را از دوران کودکی آغاز کرد و آثار ماندگاری در دنیای موسیقی از خود برجای گذاشت و اولین خواننده ایرانی است که حنجره اش بیمه شد.

این مطلب مفید بود؟
(2 رای)
100%

نظر دادن