ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، افراد معروف و چهره های متولد 11 مهر و بیوگرافی چهره های متولد 11 مهر و درگذشت بازیگران در 11 مهر و هنرمندان فوت شده در یازده مهر سلبریتی های به دنیا آمده در یازدهم مهر و مرگ افراد مشهور ایرانی را در نم نمک ببینید.

چهره های متولد و درگذشته در 11 مهر

در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به یازدهمین روز از مهرماه رسیدیم. امروز 11 مهر همزمان با سالروز تولد افراد زیادی در دنیاست که ما در این مطلب به معرفی چهره های مشهور ایرانی متولد امروز می پردازیم.چهره های متولد و درگذشته 11 مهر [عکس و بیوگرافی]چهره های متولد و درگذشته 11 مهر [عکس و بیوگرافی]

اگر برایتان جالب است که با چهره های مشهور ایرانی متولد 11 مهر آشنا شوید ادامه این مطلب از چهره های نم نمک را از دست ندهید.

این چهره های مشهور ایرانی متولد 11 مهرند

عادل فردوسی پور

عادل فردوسی پور گزارشگر فوتبال و تهیه کننده کشورمان 11 مهر 1353 در یزد متولد شد.

تولد عادل فردوسی پور در 11 مهر

11 مهر سالروز تولد عادل فردوسی پور

عادل فردوسی پور سال 73 بعد از زحمات فراوان وارد صدا و سیما شد و با گزارشگری فوتبال شناخته شد و با ساخت و اجرای برنامه 90 به عنوان یکی از محبوب ترین چهره های تلویزیونی معرفی شد. برنامه فوتبال 120 از جمله برنامه های ورزشی عادل فردوسی پور به عنوان تهیه کننده در شبکه ورزش است. این مجری و گزارشگر فوتبال در دانشگاه صنعتی شریف زبان تخصصی تدریس میکند.

بهنام بانی

بهنام بانی خواننده موسیقی پاپ کشورمان 11 مهر 1366 در دامغان متولد شد.

تولد بهنام بانی خواننده کشورمان

بهنام بانی خواننده کشورمان متولد 11 مهر است

بهنام بانی از دوران کودکی به موسیقی علاقه مند بود و از دوران دانشجویی فعالیت جدی در زمینه موسیقی را آغاز کرد و امروز یکی از پرطرفدارترین خواننده های موسیقی پاپ است.

احمد ساعتچیان

احمد ساعتچیان بازیگر سینما ، تلویزیون و تئاتر کشورمان 11 مهر 1351 در تهران متولد شد.

احمد ساعتچیان بازیگر کشورمان

احمد ساعتچیان بازیگر کشورمان متولد 11 مهر است

احمد ساعتچیان بازیگری را در کلاسهای حمید سمندریان آموخت و اکنون مشغول تدریس در همین کانون بازیگری است. این هنرمند کشورمان حضور پررنگی در تئاتر دارد و در سریال مدار صفر درجه ، حیرانی ، قلب یخی ، مرگ تدریجی یک رویا ، باجناغ ها ، حیرانی و ... جلوی دوربین رفته است.

حامد میرباقری

حامد میرباقری بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 11 مهر 1361 در شاهرود متولد شد.

حامد میرباقری بازیگر کشورمان

حامد میرباقری بازیگر کشورمان متولد 11 مهر است

حامد میرباقری فرزند کارگردان سرشناس داوود میرباقری است و در سریال هایی چون شاهگوش ، مختارنامه ، مسافر ری ، معصومیت از دست رفته ، یلدا و امام علی جلوی دوربین رفته است.

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(2 رای)
100%

نظر دادن