چهره های متولد 12 آذر و بیوگرافی چهره های متولد 12 آذر و درگذشت بازیگران در 12 آذر و هنرمندان فوت شده در دوازده آذر سلبریتی های به دنیا آمده در دوازدهم آذر و مرگ افراد مشهور ایرانی را در نم نمک ببینید.

چهره های متولد و درگذشته در 12 آذر

روزهای پاییز به سرعت در حال سپری شدن هستند و تا چشم برهم بزنیم زمستان هم از راه میرسد. امروز دوازدهمین روز از سومین ماه فصل پاییز است و نوید رسیدن زمستان کم کم به گوش میرسد.چهره های متولد و درگذشته در 12 آذر + عکس و بیوگرافیچهره های متولد و درگذشته در 12 آذر + عکس و بیوگرافی

در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به دوازدهمین روز از آذرماه رسیدم. امروز 12 آذر همزمان با سالروز تولد افراد زیادی در دنیاست که ما در این مطلب به معرفی چهره های مشهور ایرانی متولد امروز می پردازیم.

اگر برایتان جالب است که با چهره های مشهور ایرانی متولد امروز 12 آذر بیشتر آشنا شوید ادامه این مطلب از چهره های نم نمک را از دست ندهید.

این چهره های مشهور ایرانی متولد 12 آذر هستند

نصرالله رادش

نصرالله رادش بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 12 آذر 1345 متولد شد.

تولد نصرالله رادش در 12 آذر

نصرالله رادش بازیگر کشورمان متولد 12 آذر است

نصرالله رادش با بازی در مجموعه پرواز 57 به تلویزیون آمد و با بازی در مجموعه باغ مظفر در نقش حیف نون درخشید و نقش متفاوتش در سریال مسافران از او چهره شناخته شده تری ساخت.

سیدکاظم احمدزاده

سیدکاظم احمدزاده مجری پیشکسوت کشورمان 12 آذر 1342 در تهران متولد شد.

سیدکاظم احمدزاده مجری تلویزیون

سیدکاظم احمدزاده مجری کشورمان متولد 12 آذر است

کاظم احمدزاده از مجریان با سابقه کشورمان است که بیش از دو دهه از عمر فعالیت او در دنیای اجرا میگذرد. جشن رمضان ، دوستت دارم مادر ، دوستت دارم پدر ، در آستان خورشید و ... از جمله برنامه هایی است که کاظم احمدزاده اجرای آن را برعهده داشت.

کوروش یغمایی

کوروش یغمایی آهنگساز و نوازنده کشورمان 12 آذر 1325 در شاهرود متولد شد.

تولد کوروش یغمایی نوازنده کشورمان در 12 آذر

کوروش یغمایی نوازنده کشورمان متولد 12 آذر است

کوروش یغمایی موسیقی را از دوران کودکی آغاز کرد و فعالیت های گسترده ای در موسیقی داشت و آهنگهای ماندگاری از او روانه بازار موسیقی شد و با چهره های زیادی در دنیای موسیقی همکاری داشت.

حجت اشرف زاده

حجت اشرف زاده خواننده کشورمان 12 آذر 1358 در نیشابور متولد شد.

حجت اشرف زاده خواننده کشورمان

حجت اشرف زاده موسیقی را نزد پدر آموخت و بعد از آن با بهره مندی از استادان به نام به موسیقی سنتی و تلفیقی روی آورد و تابحال چندین آلبوم را روانه دنیای موسیقی کرده است.

ناصر فرهودی

ناصر فرهودی صدابردار کشورمان 12 آذر 1331 در دامغان متولد شد.

ناصر فرهودی صدابردار کشورمان

ناصر فرهودی فعالیت هنری را از سال 59 آغاز کرد و موسیقی فیلم بسیاری از آثار سینمایی مانند من ترانه 15 سال دارم ، عروس آتش ، سفر به چزابه و ... را برعهده داشت.

ناصر فرهودی روز جمعه 13 مرداد 1396 به دلیل ایست قلبی در بیمارستان دی تهران درگذشت.

نصرت کریمی

نصرت کریمی بازیگر سینما و تئاتر و کارگردان کشورمان 1 دی ماه سال 1303 متولد شد و 12 آذر 1398 درگذشت.

نصرت کریمی بازیگر و کارگردان کشورمان

نصرت کریمی فعالیت هنری را با تئاتر آغاز کرد و به عنوان دستیار کارگردان ، دستیار فیلمبردار ، تدوینگر ، بازیگر و ... فعالیت کرد و اغلب مخاطبان تلویزیون او را با نقش آقاجان در سریال دایی جان ناپلئون می شناسند.

این مطلب مفید بود؟
(2 رای)
80%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.