ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، افراد معروف و چهره های متولد 13 آذر و بیوگرافی چهره های متولد 13 آذر و درگذشت بازیگران در 13 آذر و هنرمندان فوت شده در سیزده آذر سلبریتی های به دنیا آمده در سیزدهم آذر و مرگ افراد مشهور ایرانی را در نم نمک ببینید.

چهره های متولد و درگذشته در 13 آذر

در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به سیزدهمین روز از آذرماه رسیدیم. امروز 13 آذر همزمان با سالروز تولد افراد زیادی در دنیاست که ما در این مطلب به معرفی چهره های مشهور ایرانی متولد امروز می پردازیم.چهره های متولد و درگذشته 13 آذر [عکس و بیوگرافی]چهره های متولد و درگذشته 13 آذر [عکس و بیوگرافی]

اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی متولد امروز 13 آذر هستند ادامه این مطلب از چهره های نم نمک را از دست ندهید.

این چهره های مشهور ایرانی متولد 13 آذر هستند

امیرمحمد متقیان

امیرمحمد متقیان مجری برنامه کودک 13 آذر 1374 در ساوه متولد شد.

امیرمحمد متقیان در کنار عمو پورنگ

تولد امیرمحمد متقیان در 13 آذر

امیرمحمد متقیان بازیگری در تئاتر را از سنین کودکی آغاز کرد و با ورود به دنیای اجرا و در کنار داریوش فرضیایی یا همان عمو پورنگ به شهرت رسید و در برنامه های ویژه کودک ، محله گل و بلبل و مجموعه بالشتها کنار عمو پورنگ حضور داشت.

کاظم ملایی

کاظم ملایی نویسنده ، تدوینگر و کارگردان کشورمان 13 آذر 1360 در سبزوار به دنیا آمد .

کاظم مولایی کارگردان کشورمان متولد 13 آذر است

تولد کاظم مولایی کارگردان سینما در 13 آذر

کاظم مولایی دانش آموخته رشته کارگردانی است و تجربه زیادی در ساخت فیلم های کوتاه دارد. کوپال اولین فیلم بلند سینمایی کاظم مولایی است.

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(4 رای)
65%

نظر دادن