چهره های متولد 13 مرداد و بیوگرافی چهره های متولد 13 مرداد و درگذشت بازیگران در 13 مرداد و هنرمندان فوت شده در سیزده مرداد سلبریتی های به دنیا آمده در سیزدهم مرداد و مرگ افراد مشهور ایرانی را در نم نمک ببینید.

چهره های متولد و درگذشته در 13 مرداد

در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به سیزدهمین روز از مردادماه رسیدم . امروز سیزدهم مرداد همزمان با سالروز تولد افراد زیادی در دنیاست که ما در این مطلب به معرفی چهره های مشهور ایرانی متولد امروز می پردازیم.چهره های متولد و درگذشته در 13 مرداد [عکس و بیوگرافی]چهره های متولد و درگذشته در 13 مرداد [عکس و بیوگرافی]

اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی امروز متولد شده اند ادامه این مطلب از بخش فرهنگ و هنر نم نمک را از دست ندهید.

این چهره مشهور ایرانی متولد 13 مرداد است

محمدرضا تخت کشیان

محمدرضا تخت کشیان تهیه کننده مشهور سینما و تلویزیون 13 مرداد 1335 در تهران متولد شد.

تولد محمدرضا تخت کشیان تهیه کننده سینما

تولد محمدرضا تخت کشیان در کنار بهروز شعیبی

محمدرضا تخت کشیان تهیه کنندگی را از سال 62 آغاز کرد و به عنوان تهیه کننده در فیلم و سریال های زیادی حضور داشته است که از جمله آنها میتوان به روز بلوا ، جهان با من برقص ، یتیم خانه ایران ، کلاه پهلوی ، زندگی با چشمان بسته ، دستهای خالی ، اسپاگی در هشت دقیقه ، دیوانه ای از قفس پرید ، من ترانه 15 سال دارم ، گاهی به آسمان نگاه کن و... اشاره کرد.

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.