ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، افراد معروف و چهره های متولد 14 آذر و بیوگرافی چهره های متولد 14 آذر و درگذشت بازیگران در 14 آذر و هنرمندان فوت شده در چهارده آذر سلبریتی های به دنیا آمده در چهاردهم آذر و مرگ افراد مشهور ایرانی را در نم نمک ببینید.

چهره های متولد و درگذشته در 14 آذر

در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به چهاردهمین روز از آذرماه رسیدیم. امروز 14 آذر همزمان با سالروز تولد افراد زیادی در دنیاست که ما در این مطلب به معرفی چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته امروز می پردازیم.چهره های متولد و درگذشته 14 آذر [عکس و بیوگرافی]چهره های متولد و درگذشته 14 آذر [عکس و بیوگرافی]

اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی امروز 14 آذر متولد شده اند و فوت کرده اند ، ادامه این مطلب از چهره های نم نمک را از دست ندهید.

این چهره مشهور ایرانی متولد 14 آذر است

پندار اکبری

پندار اکبری بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 14 آذر 1361 در تهران متولد شد.

تولد پندار اکبری در 14 آذر

تولد پندار اکبری بازیگر کشورمان در 14 آذر

پندار اکبری پسر عبدالرضا اکبری بازیگر کشورمان است که بازیگری را نزد پدرش آموخت و با سریال نو عروس به دنیای بازیگری راه یافت و علاوه بر بازیگری در زمینه تدوین هم فعال است.

پندار اکبری دانش آموخته رشته عکاسی و تصویربرداری است و در سینما و تلویزیون حضور پررنگی را تجربه کرده است.

علی حاتمی

علی حاتمی کارگردان، فیلمنامه نویس و تهیه کننده کشورمان 23 مرداد 1323 متولد شد و 14 آذر 1375 درگذشت.

علی حاتمی از چهره های شناخته دنیای هنر است که ساخت فیلم هایی چون حسن کچل ، کمال الملک ، مادر ، دلشدگان ، جهان پهلوان تختی ، سلطان صاحبقران ، هزاردستان و... را در کارنامه هنری اش دارد.

علی حاتمی کارگردان کشورمان درگذشته 14 آذر است

علی حاتمی کارگردان کشورمان درگذشته 14 آذر است

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(5 رای)
88%

نظر دادن