ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، افراد معروف و چهره های متولد 15 آبان و بیوگرافی چهره های متولد 15 آبان و درگذشت بازیگران در 15 آبان و هنرمندان فوت شده در پانزده آبان سلبریتی های به دنیا آمده در پانزدهم آبان و مرگ افراد مشهور ایرانی را در نم نمک ببینید.

چهره های متولد و درگذشته در 15 آبان

آبان به نیمه رسید و تا چشم برهم بزنیم سومین ماه پاییز هم از راه میرسد. هوا کم کم رنگ پاییزی و سردی زمستان گرفته است و نوید فرارسیدن روزهای سرد زمستانی آغاز میشود. در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به پانزدهمین روز از آبان ماه رسیدیم.چهره های متولد و درگذشته 15 آبان [عکس و بیوگرافی]چهره های متولد و درگذشته 15 آبان [عکس و بیوگرافی]

اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی امروز 15 آبان متولد شده اند یا درگذشتند ادامه این مطلب از چهره های نم نمک را از دست ندهید.

این چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته 15 آبانند

احسان علیخانی

احسان علیخانی مجری و تهیه کننده تلویزیون 15 آبان 1361 در تهران متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 15 آبان

احسان علیخانی مجری کشورمان متولد 15 آبان است

احسان علیخانی حدود یک دهه است که اجرای برنامه ماه عسل ویژه ماه مبارک رمضان را در شبکه سه سیما برعهده دارد. اولین حضور تلویزیونی احسان علیخانی به برنامه پسرای ایرونی در سال 83 باز میگردد.

عطاالله زاهد

عطاالله زاهد بازیگر سینما ، تلویزیون و تئاتر کشورمان سال 1294 متولد شد و 15 آبان 1370 درگذشت.

چهره های مشهور ایرانی درگذشته 15 آبان

عطاالله زاهد بازیگر کشورمان درگذشته 15 آبان است

عطاالله زاهد فعالیت هنری را از سال 1303 در تئاتر آغاز کرد و به بازیگری ادامه داد و در زمینه دوبله نیز فعالیت داشت. دلشدگان ، مدرسه پیرمردها و در مسیر غبار از جمله فیلم های این هنرمند کشورمان است.

جهانگیر فروهر

جهانگیر فروهر بازیگر قدیمی سینما و تلویزیون سال 1295 متولد شد و 15 آبان 1376 در تهران درگذشت.

جهانگیر فروهر بازیگر کشورمان درگذشته 15 آبان است

جهانگیر فروهر بازیگر کشورمان درگذشته 15 آبان است

جهانگیر فروهر بازی در تئاتر را از دوران جوانی آغاز کرد و از سال 45 به دنیای سینما راه یافت و در سریال هایی چون گلهای آفتابگردان ، پهلوانان نمی میرند ، دزدان مادربزرگ ، یحیی و گلابتون ، هزاردستان ، امام علی و ... به ایفای نقش پرداخت.

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(8 رای)
75%

نظر دادن