چهره های متولد 15 آذر و بیوگرافی چهره های متولد 15 آذر و درگذشت بازیگران در 15 آذر و هنرمندان فوت شده در پانزده آذر سلبریتی های به دنیا آمده در پانزدهم آذر و مرگ افراد مشهور ایرانی را در نم نمک ببینید.

چهره های متولد و درگذشته در 15 آذر

آذر ، سومین ماه پاییز هم به نیمه رسید و تا 15 روز دیگر زمستان با همه زیبایی هایش از راه میرسد. امروز پانزدهم آذر همزمان با سالروز اتفاقات تلخ و شیرین زیادی در دنیاست که تولد و درگذشت افراد جزء جدایی ناپذیر آن است.چهره های متولد و درگذشته در 15 آذر [عکس و بیوگرافی]چهره های متولد و درگذشته در 15 آذر [عکس و بیوگرافی]

15 آذر همزمان با سالروز تولد و درگذشت چند تن از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه به معرفی بیوگرافی کوتاهی از او می پردازیم.

این چهره های مشهور ایرانی متولد 15 آذر هستند

رضا آفتابی

رضا آفتابی در 15 آذر 1355 در بندر انزلی متولد شد. او از نسل پنجم گویندگان فیلم در تاریخچه دوبلاژ ایران بوده و به گفته یکی از مدیران دوبلاژ ، صدای او دارای قابلیت تمام عناصر نمایش و لحظه های آن است. آفتابی دانش آموخته رشته کارشناسی بازیگری تئاتر دانشگاه هنر تهران است. او از گویندگی ناصر طهماسب تأثیر گرفته است. او از مدیران دوبلاژ سیما است.

رضا آفتابی دوبلور

رضا آفتابی دوبلور کشورمان متولد 15 آذر است

سعید صادقی

سعید صادقی متولد 15 آذر 1332 عکاس و مدیر فیلم برداری سینما و تلویزیون ایران است. سعید صادقی در سال 1385 «نشان شجاعت» و در سال 1386 «نشان درجه یک هنری» شورای انقلاب فرهنگی را از آن خود کرد.

سعید صادقی هنرمند کشورمان متولد 15 آذر است

سعید صادقی هنرمند کشورمان متولد 15 آذر است

این چهره مشهور ایرانی درگذشته 15 آذر است

رجبعلی امیری فلاح

رجبعلی امیری فلاح متولد 1280 سنگاچین ، بندرانزلی خواننده اهل گیلان ؛ صیادی شغل دیگر ایشان برای گذران زندگی بود.

رجبعلی امیری فلاح خواننده کشورمان درگذشته در 15 آذر است

رجبعلی امیری فلاح خواننده کشورمان درگذشته در 15 آذر است

آثار وی بعلت کاستی های زیادی به ثبت نرسیده اما با تلاشهای زیاد سعی در شناخته شدن این هنرمند سنتی خوان صورت گرفته است.

رجبعلی امیری فلاح در تاریخ 15 آذر ماه 1373 در تهران درگذشت.

این مطلب مفید بود؟
(2 رای)
60%

نظر دادن