چهره های متولد 16 آذر و بیوگرافی چهره های متولد 16 آذر و درگذشت بازیگران در 16 آذر و هنرمندان فوت شده در شانزده آذر سلبریتی های به دنیا آمده در شانزدهم آذر و مرگ افراد مشهور ایرانی را در نم نمک ببینید.

چهره های متولد و درگذشته در 16 آذر

آذر سومین ماه پادشاه فصل ها هم از نیمه عبور کرد و به شانزدهمین روز خود رسید. امروز شانزدهمین روز از آذرماه است و تا چشم برهم بزنیم زمستان هم از راه میرسد. شانزدهم آذر همزمان با سالروز تولد و درگذشت افراد زیادی در دنیاست که ما در این مطلب به معرفی چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته امروز 16 آذر می پردازیم.چهره های متولد و درگذشته در 16 آذر [عکس و بیوگرافی]چهره های متولد و درگذشته در 16 آذر [عکس و بیوگرافی]

اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته 16 آذر هستند ادامه این مطلب از چهره های نم نمک را از دست ندهید.

این چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته 16 آذر هستند

مهراب قاسمخانی

مهراب قاسمخانی نویسنده کشورمان 16 آذر 1350 در تهران متولد شد.

تولد مهراب قاسمخانی نویسنده کشورمان در 16 آذر

مهراب قاسمخانی نویسنده کشورمان متولد 16 آذر است

مهراب قاسمخانی با نویسندگی سریال های طنز مهران مدیری به شهرت رسید و نویسندگی آثاری چون پاورچین ، نقطه چین ، شبهای برره ، مسافران ، ساختمان پزشکان ، پژمان و ... را برعهده داشت. شقایق دهقان همسر مهراب قاسمخانی است.

منوچهر نوذری

منوچهر نوذری بازیگر ، دوبلور و مجری کشورمان سال 1315 متولد شد و 16 آذر 1384 در تهران درگذشت.

منوچهر نوذری بازیگر کشورمان درگذشته 16 آذر است

16 آذر سالروز درگذشت منوچهر نوذری

منوچهر نوذری پدر ایرج نوذری بازیگر کشورمان است که از اولین گویندگان ایران است و از سال 1335 فعالیت در رادیو را آغاز کرد و به عنوان بازیگر ، کارگردان ، دوبلور و مجری تا سال های پایانی عمر به فعالیت پرداخت.

اسفندیار قره باغی

اسفندیار قره باغی روز 16 آذر 1401 در سن 79 سالگی به دلیل بیماری درگذشت.

اسفندیار قره باغی در اول بهمن 1320 در کوچه قره باغی های تبریز به دنیا آمد. او پس از گذراندن دوره اول متوسطه در دبیرستان بدر تهران ، به تبریز مراجعت کرد و از سال 1338 وارد هنرستان موسیقی گردید.

چهره های مشهور ایرانی درگذشته در 16 آذر

اسفندیار قره باغی هنرمند کشورمان در 16 آذر درگذشت

قره باغی پس از انقلاب اسلامی ، در سازمان صدا و سیما به همکاری با واحد موسیقی سازمان درآمد و در زمینه سرودهایی با مضمون جنگ فعال شد. در مدت هشت سال جنگ ، بیش از هشتصد سرود ساخت و در ایفای سلو و گروه کُر آن ها نقش مهمی داشت.

این مطلب مفید بود؟
(3 رای)
80%

نظر دادن