چهره های متولد 16 اسفند و بیوگرافی چهره های متولد 16 اسفند و درگذشت بازیگران در 16 اسفند و هنرمندان فوت شده در یک اسفند سلبریتی های به دنیا آمده در یکم اسفند و مرگ افراد مشهور ایرانی در نم نمک.

چهره های متولد و درگذشته در 16 اسفند

امروز 16 اسفند همزمان با سالروز تولد چند تن از چهره های مشهور ایرانی است که ما در این مطلب به معرفی آنها می پردازیم. هنرمندان و چهره های مشهور زیادی در دنیا وجود دارند که امروز 16 اسفند متولد شده اند اما ما در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور به چهره های مشهور ایرانی اشاره میکنیم و شما را با بیوگرافی کوتاهی از آنها آشنا میکنیم.چهره های متولد و درگذشته در 16 اسفند + عکس و بیوگرافیچهره های متولد و درگذشته در 16 اسفند + عکس و بیوگرافی

این چهره های مشهور ایرانی در 16 اسفند متولد شدند

یاسمینا باهر

یاسمینا باهر بازیگر سینما ، تلویزیون و تئاتر کشورمان 16 اسفندماه 1368 در تهران متولد شد و در اولین فعالیت خود در عرصه بازیگری مقابل دوربین فیلم کادوی دربه در به کارگردانی یوسف تیموری رفت.

تولد یاسمینا باهر در 16 اسفند

تولد یاسمینا باهر در 16 اسفند

بابک نوری

بابک نوری بازیگر و کارگردان سینما و تئاتر کشورمان در 16 اسفند سال 1352 متولد شد و فعالیت هنری خود را با بازی در فیلم سینمایی باد سرخ به کارگردانی ایرج ملک پور در سال 1366 آغاز کرد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 16 اسفند +تصاویر

بابک نوری بازیگر ایرانی در 16 اسفند متولد شد

سریال پای پیاده ، مسافر پردردسر ، مهمان پذیر طوبی ، کلانتر ، رستوران خانوادگی ، دختران ، همسفر ، سالهای خاکستری و .... از جمله سریال های تلویزیونی بابک نوری هستند.

آریانا اینجینیر

آریانا اینجینیر بازیگر خردسال ایرانی فیلم یتیم در 16 اسفند 1379 از پدری ایرانی و مادری اسکاتلندی به دنیا آمد.آریانا در این فیلم نقش یک دختر کم شنوا (مکس ) را بازی میکند. وی در زندگی حقیقی هم کم شنواست و آشنا به زبان اشاره است.

یکی از همسایه های آریانا را زمانی که با زبان اشاره مشغول گفتگو با مادر ناشنوایش بود دید و او را به عوامل ساخت فیلم یتیم که دنبال کودکی با این مشخصات می گشتند معرفی کرد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 16 اسفند +تصاویر

آریانا اینجینیر بازیگر ایرانی در 16 اسفند متولد شد

پدر او نوروز یک ایرانی و مادرش اسکاتلندی تبار است.

این مطلب مفید بود؟
(3 رای)
73.4%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی