اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی متولد امروز 18 مهرند ادامه این مطلب از چهره های نم نمک را از دست ندهید.

چهره های متولد و درگذشته در 18 مهر

امروز 18 مهر سالروز اتفاقات تلخ و شیرینی در سراسر دنیا است که تولد یکی از لذت بخش ترین و شیذین ترین آن است. امروز افراد زیادی در سراسر دنیا متولد شده اند و جشن تولدشان همزمان با هم است اما در میان چهره های مشهور ایرانی هم چند تن از آنها سالروز تولدشان در 18 مهر است.چهره های متولد و درگذشته در 18 مهر + عکس و بیوگرافیچهره های متولد و درگذشته در 18 مهر + عکس و بیوگرافی

اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی متولد امروز 18 مهرند ادامه این مطلب از چهره های نم نمک را از دست ندهید.

این چهره های مشهور ایرانی متولد 18 مهرند

متین عزیزپور

متین عزیزپور بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 18 مهر 1372 در تهران متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 18 مهر

متین عزیزپور بازیگر کشورمان متولد 18 مهر است

متین عزیزپور بازیگری را از دوران کودکی آغاز کرد و با بازی در سریال خواب و بیدار به کارگردانی مهدی فخیم زاده به شهرت رسید و مادر زن سلام ، روز کارنامه ، کودکانه ، کمین و ... از جمله فیلم های او است.

علی کریم

علی کریم فیلمنامه نویس ، کارگردان و تهیه کننده کشورمان 18 مهر 1356 در تهران متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 18 مهر

علی کریم فیلمساز کشورمان متولد 18 مهر است

علی کریم فعالیت هنری را با بازیگری در تئاتر آغاز کرد و نقش های کوچکی در فیلم سگ کشی ، معصومیت از دست رفته و مسافر ری ایفا کرد و به عنوان فیلمبردار در فیلم مهمان مامان حضور داشت.

این مطلب مفید بود؟
چهره های متولد و درگذشته در 18 مهر + عکس و بیوگرافی
5.0
out of
5
(
1
) votes
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,810