چهره های متولد 19 مرداد و بیوگرافی چهره های متولد 19 مرداد و درگذشت بازیگران در 19 مرداد و هنرمندان فوت شده در نوزده مرداد سلبریتی های به دنیا آمده در نوزدهم مرداد و مرگ افراد مشهور ایرانی را در نم نمک ببینید.

چهره های متولد و درگذشته در 19 مرداد

در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به نوزدهمین روز از مردادماه رسیدیم. امروز 19 مرداد سالروز تولد و درگذشت افراد زیادی در دنیاست که ما در این مطلب به معرفی چهره های مشهور ایرانی متولد 19 مرداد می پردازیم.چهره های متولد و درگذشته در 19 مرداد [عکس و بیوگرافی]چهره های متولد و درگذشته در 19 مرداد [عکس و بیوگرافی]

اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی متولد 19 مردادند ادامه این مطلب از چهره های نم نمک را از دست ندهید.

این چهره های مشهور ایرانی متولد 19 مردادند

رضا رشیدپور

رضا رشیدپور مجری و بازیگر کشورمان 19 مرداد 1354 در تبریز متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 19 مرداد

رضا رشیدپور مجری کشورمان متولد 19 مرداد است

رضا رشیدپور در رشته عمران و کارگردانی تحصیل کرد و علاوه بر اجرا در تلویزیون و مراسم های مختلف در چند فیلم از جمله بی پولی ، سوپراستار ، قاتل اهلی و مرد هزار چهره به ایفای نقش پرداخته است.

پژمان بازغی

پژمان بازغی بازیگر و مجری کشورمان 19 مرداد 1353 متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 19 مرداد

پژمان بازغی بازیگر کشورمان متولد 19 مرداد است

پژمان بازغی اولین بار با بازی در سریال آژانس دوستی در میان مخاطبان تلویزیون شناخته شد و در حال حاضر اجرای برنامه کودک شو در شبکه نسیم را برعهده دارد.

پوری بنایی

پوری بنایی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون کشورمان 19 مرداد 1319 در اراک متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 19 مرداد

پوری بنایی بازیگر پیشکسوت کشورمان متولد 19 مرداد است

پوری بنایی اولین بار در سال 1343 بازی در سینما را آغاز کرد و در آخرین ساخته عباس کیارستمی در سال 87 به نام شیرین حضور داشت.

این چهره های مشهور ایرانی درگذشته 19 مردادند

هوشنگ ابتهاج

امیر هوشنگ ابتهاج متخلص به ، ه. ا. سایه ، شاعر کشورمان 6 اسفند 1306 در رشت متولد شد.ابتهاج در جوانی دلباخته دختری ارمنی شد که در رشت ساکن بود و این عشق دوران جوانی دست مایه اشعار عاشقانه ای شد که در آن ایام سرود.

از مهم ترین آثار هوشنگ ابتهاج تصحیح او از غزل های حافظ است که با عنوان حافظ به سعی سایه نخستین بار در 1372 توسط نشر کارنامه به چاپ رسید و بار دیگر با تجدیدنظر و تصحیحات تازه منتشر شد.

هوشنگ ابتهاج نوزدهم مرداد 1401 در سن 94 سالگی در شهر کلن آلمان به علت نارسایی کلیه درگذشت.

چهره های مشهور ایرانی درگذشته 19 مرداد

هوشنگ ابتهاج شاعر کشورمان در 19 مرداد درگذشت

این مطلب مفید بود؟
(6 رای)
73.4%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.