ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، افراد معروف و چهره های متولد 20 تیر و بیوگرافی چهره های متولد 20 تیر و درگذشت بازیگران در 20 تیر و هنرمندان فوت شده در بیست تیر سلبریتی های به دنیا آمده در بیستم تیر و مرگ افراد مشهور ایرانی را در نم نمک ببینید.

چهره های متولد و درگذشته در 20 تیر

20 روز از آغاز گرمترین فصل سال گذشت و امروز بیست تیرماه همزمان با اتفاقات مهمی در دنیای بسیاری از افراد است که برای برخی خوشایند و برای برخی ناخوشایند است . امروز سالروز تولد افراد زیادی در دنیا است که ما در این مطلب به چهره های مشهور ایرانی متولد 20 تیر اشاره میکنیم و شما را با بیوگرافی کوتاهی از آنها آشنا میکنیم.چهره های متولد و درگذشته 20 تیر [عکس و بیوگرافی]چهره های متولد و درگذشته 20 تیر [عکس و بیوگرافی]

این چهره های مشهور ایرانی متولد 20 تیر هستند

آناهیتا نعمتی

آناهیتا نعمتی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 20 تیر 1356 در شاهرود متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 20 تیر

آناهیتا نعمتی بازیگر کشورمان متولد 20 تیر است

آناهیتا نعمتی بازی در سینما را از سال 75 آغاز کرد و اولین بار با سریال مسافر به دنیای تلویزیون ورود کرد. او همسر سابق ابوالفضل پورعرب است.

جعفر پناهی

جعفر پناهی کارگردان و فیلمنامه نویس کشورمان 20 تیر 1339 در میانه متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 20 تیر

جعفر پناهی کارگردان کشورمان متولد 20 تیر است

جعفر پناهی کارش را در سینما با دستیاری اصغر فرهادی آغاز کرد و در جشنواره کن 2018 جایزه بهترین فیلمنامه را برای فیلم سه رخ دریافت کرد.

احسان کرمی

احسان کرمی مجری تلویزیون کشورمان 20 تیر 1359 در تهران متولد شد.

تولد احسان کرمی مجری تلویزیون

20 تیر سالروز تولد احسان کرمی

احسان کرمی کار در دنیای هنر را با رادیو آغاز کرد و با گسترش فعالیت هایش در رادیو به عنوان چهره ای هنری شناخته شد و راه برای ورود او به تلویزیون و دنیای اجرا باز شد و تجربه بازی در چند فیلم و خوانندگی را هم در کارنامه هنری اش دارد.

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(4 رای)
40%

نظر دادن