چهره های متولد 20 مهر و بیوگرافی چهره های متولد 20 مهر و درگذشت بازیگران در 20 مهر و هنرمندان فوت شده در بیست مهر سلبریتی های به دنیا آمده در بیستم مهر و مرگ افراد مشهور ایرانی را در نم نمک ببینید.

چهره های متولد و درگذشته در 20 مهر

امروز بیست روز از آغاز هفتمین ماه سال گذشت و اولین ماه فصل پاییز تا چشم برهم بزنیم به پایان میرسد. در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به بیستمین روز از مهرماه رسیدیم. امروز 20 مهر همزمان با سالروز تولد چند تن از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه به معرفی بیوگرافی کوتاهی از آنها می پردازیم.چهره های متولد و درگذشته در 20 مهر + عکس و بیوگرافیچهره های متولد و درگذشته در 20 مهر + عکس و بیوگرافی

اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی متولد 20 مهرند ادامه این مطلب از چهره های نم نمک را از دست ندهید.

این چهره های مشهور ایرانی متولد 20 مهرند

حمید عسکری

حمید عسکری خواننده و آهنگساز کشورمان 20 مهر 1357 در آبادان متولد شد.

حمید عسکری خواننده کشورمان

حمید عسکری خواننده کشورمان متولد 20 مهر است

حمید عسکری از خواننده های جوان موسیقی پاپ است که آلبوم های موسیقی و کنسرت های او بسیار مورد توجه اهالی دنیای موسیقی قرار گرفته و این خواننده جوان دستی در دنیای بازیگری نیز دارد.

افشین هاشمی

افشین هاشمی بازیگر ، نویسنده و کارگردان کشورمان 20 مهر 1354 در تهران متولد شد.

افشین هاشمی کارگردان کشورمان

افشین هاشمی کارگردان کشورمان متولد 20 مهر است

افشین هاشمی کارگردانی نمایش های زیادی را برعهده داشته و در نواختن کمانچه تبحر زیادی دارد و کنسرت هایی را هم برگزار کرده است.

20 مهر روز بزرگداشت حافظ شیرازی

20 روز سالروز بزرگداشت حافظ شیرازی شاعر بلندآوازه ایرانی است که در قرن هشتم هجری حدود 727 هجری قمری برابر با 706 هجری شمسی متولد شد.

آرامگاه حافظ در حافظیه شیراز

20 مهر روز بزرگداشت حافظ شیرازی

حافظ از شاعران نامدار ایرانی است که غزلیات او به زبان های مختلف دنیا ترجمه شده است و دیوان حافظ از کتاب های پرطرفدار در ادبیات کشور ما است . به پاس سالروز تولد حافظ هرساله در 20 مهر مراسم بزرگداشتی برای او در حافظیه شیراز برگزار میشود.

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.