چهره های متولد 24 دی و بیوگرافی چهره های متولد 24 دی و درگذشت بازیگران در 24 دی و هنرمندان فوت شده در بیست و چهار دی سلبریتی های به دنیا آمده در بیست و چهارم دی و مرگ افراد مشهور ایرانی را در نم نمک ببینید.

چهره های متولد و درگذشته در 24 دی

آیا میدانید امروز 24 دی ماه همزمان با سالروز تولد کدام یک از چهره های مشهور ایرانی است ؟! اگر برایتان جالب است که بدانید که کدام یک از هنرمندان و چهره های کشورمان امروز متولد شده اند با ما همراه باشید.چهره های متولد و درگذشته در 24 دی + عکس و بیوگرافیچهره های متولد و درگذشته در 24 دی + عکس و بیوگرافی

امروز 24 دی ماه سالروز تولد امیرعلی دانایی یکی از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه شما را بیشتر با او آشنا میکنیم.

تولد چهره های مشهور ایرانی در 24 دی

امیر علی دانایی

امیر علی دانایی متولد 24 دی ماه 1359 در تهران ، مانکن و بازیگر است . مدل معروف با بازی در یک سریال تاریخی وارد دنیای هنر شد و توانست در مدت زمان کوتاهی بدرخشد.

امیرعلی دانایی در 24 دی ماه متولد شد

امیرعلی دانایی در 24 دی ماه متولد شد

امیرعلی دانایی از فوتبال به مدلینگ بودن و سپس به دنیای بازیگری رسید و در یک گفتگو علت دوری اش از فوتبال را اینگونه شرح داد : از نوجوانی تا 23 سالگی فوتبالیست حرفه ای و شاگرد آقای پرویز ابوطالب بودم و یک دوره تیم ملی نوجوانان و یک دوره تیم ملی جوانان دعوت شدم. همینطور بازیکن تیم امید استقلال بودم و با خیلی از بازیکنانی که الان دارند در این تیم بازی می کنند در آن تیم همبازی بودیم . متاسفانه آسیب دیدگی زانو برایم پیش آمد و منجر به این شدکه دیگر فوتبال بازی نکنم.

امیرعلی دانایی در 24 دی ماه متولد شد

عکسهای اینستاگرام امیرعلی دانایی

امیرعلی دانایی توسط محمدرضا شریفی نیا برای بازی در سریال کلاه پهلوی معرفی شد و توانست از عهده نقشش در این سریال به خوبی برآید.

امیرعلی دانایی در 24 دی ماه متولد شد

عکس های امیرعلی دانایی

از جمله فیلم های امیرعلی دانایی میتوان به : آپاندیس (1395) ، انزوا (1395) ، این سیب هم برای تو (1393) ، آذر ، شهدخت ، پرویز و دیگران (1392) ، اشباح (1392) ، 3 درجه تب (1389) و کلاه پهلوی (فیلم 1392) اشاره کرد.

این مطلب مفید بود؟
(2 رای)
60%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.