چهره های متولد 24 شهریور و بیوگرافی چهره های متولد 24 شهریور و درگذشت بازیگران در 24 شهریور و هنرمندان فوت شده در شش شهریور سلبریتی های به دنیا آمده در ششم شهریور و مرگ افراد مشهور ایرانی را در نم نمک ببینید.

چهره های متولد و درگذشته در 24 شهریور

در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به بیست و چهارمین روز از شهریورماه رسیدیم. امروز 24 شهریور همزمان با سالروز تولد افراد زیادی در دنیاست که ما در این مطلب به معرفی چهره های مشهور ایرانی متولد 24 شهریور می پردازیم.چهره های متولد و درگذشته در 24 شهریور + عکس و بیوگرافیچهره های متولد و درگذشته در 24 شهریور + عکس و بیوگرافی

اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی متولد 24 شهریور هستند ادامه این مطلب از چهره های نم نمک را از دست ندهید.

این چهره های مشهور ایرانی متولد 24 شهریورند

خاطره حاتمی

خاطره حاتمی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 24 شهریور 1362 در تهران متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 24 شهریور

خاطره حاتمی بازیگر کشورمان متولد 24 شهریور است

خاطره حاتمی حضور حرفه ای در دنیای هنر را از سال 81 آغاز کرد و با بازی در سریال فقط بخاطر تو در میان مخاطبان تلویزیون شناخته شد و تعطیلات رویایی جدیدترین سریال تلویزیونی او است.

وحید رزاقی

وحید رزاقی بازیگر سینما ، تلویزیون و تئاتر کشورمان 2 شهریور 1349 در تهران متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 24 شهریور

وحید رزاقی بازیگر کشورمان متولد 24 شهریور است

وحید رزاقی اولین بار در سال 62 با بازی در فیلم دو چشم بی سو ساخته محسن مخملباف به دنیای بازیگری راه یافت و در فیلم و سریال های زیادی جلوی دوربین رفت و حضور موفقی را در تئاتر تجربه کرد.

این مطلب مفید بود؟
(2 رای)
60%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی