چهره های متولد 25 اردیبهشت و بیوگرافی چهره های متولد 25 اردیبهشت و درگذشت بازیگران در 25 اردیبهشت و هنرمندان فوت شده در بیست و پنج اردیبهشت سلبریتی های به دنیا آمده در بیست و پنجم اردیبهشت و مرگ افراد مشهور ایرانی را در نم نمک ببینید.

چهره های متولد و درگذشته در 25 اردیبهشت

در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به بیست و پنجمین روز از اردیبهشت ماه رسیدیم . امروز 25 اردیبهشت همزمان با سالروز تولد یکی از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه شما را با بیوگرافی کوتاهی از او آشنا میکنیم.چهره های متولد و درگذشته در 25 اردیبهشت + عکس و بیوگرافیچهره های متولد و درگذشته در 25 اردیبهشت + عکس و بیوگرافی

این چهره های مشهور ایرانی متولد 25 اردیبهشت هستند

پوریا تابان مجری تلویزیونی ، گزارشگر و کارشناس رشته ورزشی بسکتبال ، روزنامه نگار و نویسنده ی ورزشی و سینمایی 25 اردیبهشت 1356 در تهران متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 25 اردیبهشت

پوریا تابان گزارشگر ورزشی در 25 اردیبهشت متولد شد

پوریا تابان گزارشگر ، کارشناس و مجری برنامه های ورزشی تلویزیون با اجرای برنامه دورخیز در میان اهالی ورزش به چهره ای آشنا تبدیل شد و با اجرای ورزش از نگاه دو به شهرت رسید.

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
100%
چهره های متولد و درگذشته در 25 اردیبهشت + عکس و بیوگرافی
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,810