امروز 26 مهر همزمان با سالروز تولد مازیار فلاحی و عبدالله اسکندری و درگذشت شاه علی سرخانی یکی از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه شما را بیشتر با آنها آشنا میکنیم.

سالروز تولد و درگذشت چهره های مشهور ایرانی در 26 مهر

روزهای مهر یکی پس از دیگری به سرعت درحال سپری شدن است و تا چشم برهم بزنیم مهر هم به پایان میرسد و دومین ماه فصل پاییز آغاز میشود. امروز 26 مهر همزمان با سالروز تولد و درگذشت افراد زیادی در دنیاست که ما در این مطلب به معرفی چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته امروز اشاره میکنیم.چهره های متولد و درگذشته در 26 مهر + عکس و بیوگرافیچهره های متولد و درگذشته در 26 مهر + عکس و بیوگرافی

اگر برایتان جالب است که با چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته امروز بیشتر آشنا شوید ادامه این مطلب از چهره های نم نمک را از دست ندهید.

این چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته 26 مهرند

مازیار فلاحی

مازیار فلاحی خواننده پاپ کشورمان 26 مهر 1353 در تهران متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 26 مهر

مازیار فلاحی خواننده کشورمان متولد 26 مهر است

مازیار فلاحی علاوه بر خوانندگی در زمینه بازیگری نیز فعال است و در نوازندگی و ساخت موسیقی هم دستی دارد. چهار آلبوم موسیقی تابحال از مازیار فلاحی روانه بازار شده است .

عبدالله اسکندری

عبدالله اسکندری گریمور سرشناس کشورمان 26 مهر 1324 در تهران متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 26 مهر

عبدالله اسکندری گریمور کشورمان متولد 26 مهر است

عبدالله اسکندری از معروف ترین چهره ها در زمینه گریم است که چهره پردازی و طراحی چهره پردازی در فیلم های زیادی را برعهده داشته است.

شاه علی سرخانی

شاه علی سرخانی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان سال 1349 متولد شد و 26 مهر 1390 در تهران درگذشت.

چهره های مشهور ایرانی درگذشته 26 مهر

شاه علی سرخانی بازیگر کشورمان درگذشته 26 مهر است

شاه علی سرخانی سالهای زیادی از عمرش را در دنیای هنر صرف کرد و در فیلم هایی چون فصل پنجم ، هفت پرده ، نغمه ، دختر شاه پریون ، آلزایمر و رقص روی یخ جلوی دوربین رفت.

این مطلب مفید بود؟
(2 رای)
80%
چهره های متولد و درگذشته در 26 مهر + عکس و بیوگرافی
4.3
out of
5
(
3
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 2,750