چهره های متولد 3 آذر و بیوگرافی چهره های متولد 3 آذر و درگذشت بازیگران در 3 آذر و هنرمندان فوت شده در سه آذر سلبریتی های به دنیا آمده در سوم آذر و مرگ افراد مشهور ایرانی را در نم نمک ببینید.

چهره های متولد و درگذشته در 3 آذر

امروز سومین روز از آذرماه همزمان با سالروز اتفاقات زیادی در دنیاست که تولد و درگذشت افراد مشهور هم یکی از آنهاست. افراد زیادی در دنیا در چنین روزی متولد شدند و از دنیا رفتند . ما در این مطلب شما را با چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته امروز آشنا میکنیم.چهره های متولد و درگذشته در 3 آذر [عکس و بیوگرافی]چهره های متولد و درگذشته در 3 آذر [عکس و بیوگرافی]

اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی امروز سوم آذر متولد شده اند و درگذشتند ادامه این مطلب از چهره های نم نمک را از دست ندهید.

این چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته 3 آذرند

امید زندگانی

امید زندگانی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 3 آذر 1347 در تهران متولد شد.

3 آذر تولد امید زندگانی

3 آذر تولد امید زندگانی

این هنرمند کشورمان برادر امین زندگانی و پسر سیاوش زندگانی از هنرمندان سرشناس موسیقی است که بازیگری را از 1374 آغاز کرد و سریال در پناه تو اولین کار تلویزیونی او بود.

حسین آهی

حسین آهی شاعر کشورمان و فرزند علی آهی 3 آذر 1332 در تهران متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 3 آذر

حسین آهی شاعر کشورمان متولد 3 آذر است

حسین آهی اولین بار در سن 18 سالگی کتابش را منتشر کرد و اولین برنامه این شاعر و پژوهشگر کشورمان در تلویزیون با کاروان شعر و موسیقی بود که در سال 80 از شبکه دو سیما پخش شد.

احمد آقالو

احمد آقالو بازیگر و صداپیشه کشورمان 9 مهر سال 1328 در قزوین متولد شد و 3 آذر 1387 در تهران درگذشت.

چهره های مشهور ایرانی درگذشته 3 آذر

احمد آقالو بازیگر کشورمان درگذشته 3 آذر است

احمد آقالو از فارغ التحصیلان تئاتر بود که اولین بار با فیلم دادشاه در سال 62 به دنیای سینما راه یافت و در سریال افسانه سلطان و شبان در نقش کاتب به ایفای نقش پرداخت.

این مطلب مفید بود؟
(6 رای)
83.4%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.