چهره های متولد 3 اسفند و بیوگرافی چهره های متولد 3 اسفند و درگذشت بازیگران در 3 اسفند و هنرمندان فوت شده در سه اسفند سلبریتی های به دنیا آمده در سوم اسفند و مرگ افراد مشهور ایرانی را در نم نمک ببینید.

چهره های متولد و درگذشته در 3 اسفند

در روزشمار تولد چهره های مشهور ایرانی به سوم اسفند ماه رسیدیم . امروز سوم اسفندماه همزمان با سالروز تولد سه تن از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه شما را بیشتر با آنها آشنا میکنیم. اگر دوست دارید که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی در 3 اسفند متولد شدند همراه ما باشید.چهره های متولد و درگذشته در 3 اسفند + عکس و بیوگرافیچهره های متولد و درگذشته در 3 اسفند + عکس و بیوگرافی

این چهره های مشهور ایرانی در سوم اسفند متولد شدند

زهرا اویسی

زهرا اویسی بازیگر سریال خانه ما و دختر زهره صفوی بازیگر پیشکسوت کشورمان 3 اسفند 1362 در تهران متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 3 اسفند+تصاویر

زهرا اویسی بازیگر کشورمان در 3 اسفند متولد شد

زهرا اویسی از سن 6 سالگی بازی در سینما را تجربه کرد و در سن 9سالگی با فیلم کیمیا شناخته شد. بازی اش در مجموعه تلویزیونی خانه ما او را به محبوبیت رساند. وی فرزند زهره صفوی (بازیگر) و خواهر میترا اویسی (بازیگر و چهره پرداز) و نوه میراحمد صفوی (کارگردان تاتر) می باشد.

سیاوش طهمورث

حسن طهمورث نیا مشهور به سیاوش طهمورث بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان در 3 اسفند 1325 متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 3 اسفند+تصاویر

سیاوش طهمورث بازیگر کشورمان در 3 اسفند متولد شد

سریال همشهری در سال 1361 از اولین تجربه های سیاوش طهمورث در تلویزیون بود. او با فیلم آن سفر کرده در سال 1363 وارد سینما شد ، سریال گرگ در سال 1365 و سریال زیر تیغ در سال 1385 از بیادماندنی ترین بازی های وی میباشد.

سیاوش طهمورث در سریال معمای شاه ، سریال معصومیت از دست رفته ، سریال خون بها ، سریال آخرین دعوت ، سریال زیر تیغ و سریال نابرده رنج ایفای نقش کرده است.

ایرج دوستدار

ایرج دوستدار دوبلور کشورمان ، 3 اسفند 1309 متولد شد و در 26 اسفند 1375 درگذشت. معروفترین شخصیت دوبله شده توسط ایرج دوستدار ، جان وین است.

چهره های مشهور ایرانی متولد 3 اسفند+تصاویر

ایرج دوستدار دوبلور کشورمان در 3 اسفند متولد شد

ایرج دوستدار از سال 1321 وارد کار دوبله شد و اولین فیلمی که وی به جای جان وین صحبت کرد فیلم " افسانه گمشدگان " بود. وی در طول مدت کاری خود بیش از هشتصد فیلم دوبله کرده است.

ایرج دوستدار همیشه از دوبله فیلم های ده فرمان که خود به جای چارلتون هستون صحبت کرده بود ، فرار بزرگ ، وایکینگ ها ، تله ، آخرین قطار گان هیل و داستان وست ساید را به عنوان به یاد ماندنی ترین کارهای خود نام می برد.

این مطلب مفید بود؟
(2 رای)
90%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 18,170