ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، افراد معروف و چهره های متولد 30 بهمن و بیوگرافی چهره های متولد 30 بهمن و درگذشت بازیگران در 30 بهمن و هنرمندان فوت شده در سی بهمن سلبریتی های به دنیا آمده در سی ام بهمن و مرگ افراد مشهور ایرانی را در نم نمک ببینید.

چهره های متولد و درگذشته در 30 بهمن

اگر برایتان جالب است که بدانید با کدام یک از چهره های مشهور ایرانی در یک روز متولد شده اید ، ادامه این مطلب را از دست ندهید. ما در این مطلب به شما خواهیم گفت که کدام یک از هنرمندان و چهره های مشهور ایرانی در امروز 30 بهمن متولد شده اند یا درگذشتند. همراه ما باشید.چهره های متولد و درگذشته 30 بهمن [عکس و بیوگرافی]چهره های متولد و درگذشته 30 بهمن [عکس و بیوگرافی]

این چهره های مشهور ایرانی در 30 بهمن متولد شدند

بهزاد محمدی

بهزاد محمدی کارگردان ، نویسنده و بازیگر تئاتر و تلویزیون 30 بهمن 1353 در تهران متولدشد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 30 بهمن

بهزاد محمدی هنرمند کشورمان در 30 بهمن متولد شد

ساعد سهیلی

ساعد سهیلی بازیگر جوان کشورمان 30 بهمن 1366 در مشهد متولد شد.

این بازیگر سینما پسر سعید سهیلی کارگردان کشورمان است که فعالیت سینمایی خود را از سال 1380 با فیلم شب برهنه به کارگردانی پدرش آغاز کرد.ساعد سهیلی چند سالی است که ازدواج کرده است و متاهل است ، گلوریا هاردی بازیگر سریال کیمیا همسر او است.

چهره های مشهور ایرانی متولد 30 بهمن

ساعد سهیلی بازیگر کشورمان در 30 بهمن متولد شد

محمد شیری

محمد شیری بازیگر سریال شبهای برره 30 بهمن سال 1328 در مشهد متولد شد.

این هنرمند کشورمان در سال 1349 فعالیت هنری خود را آغاز کرد و به بازی در تئاتر پرداخت و پس از آن به تلویزیون و سینما راه یافت و به ایفای نقش در سریال های تلویزیونی و فیلم های تلویزیونی نیز پرداخت. شبهای برره از سریال های بود که باعث شهرت محمد شیری شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 30 بهمن

محمد شیری بازیگر کشورمان در 30 بهمن متولد شد

مهدی کرم پور

مهدی کرم پور فیلمنامه نویس و کارگردان کشورمان 30 بهمن 1355 در تهران متولد شد.

مهدی کرم پور سینما را با ساخت فیلم های کوتاه داستانی و مستند آغاز کرد و از سریال های او میتوان به سالهای ابری و یک تکه زمین و از فیلم های سینمایی او میتوان به سوفی و دیوانه ، پل چوبی ، چه کسی امیر را کشت و جایی دیگر اشاره کرد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 30 بهمن

مهدی کرم پور کارگردان کشورمان در 30 بهمن متولد شد

مهرداد صدیقیان

مهرداد صدیقیان بازیگر سینما و تلویزیون متولد 30 بهمن 1367 در تهران است. این هنرمند جوان فعالیت هنری خود را از سال 1384 با بازی در فیلم عصر جمعه ساخته مونا زندی حقیقی آغاز نمود.

مهرداد صدیقیان با فیلم اتوبوس شب در سینما و در تلویزیون با سریال سقوط یک فرشته به شهرت رسید و در فیلم و سریال های زیادی به ایفای نقش پرداخت.

چهره های مشهور ایرانی متولد 30 بهمن

مهرداد صدیقیان بازیگر کشورمان در 30 بهمن متولد شد

فاطمه مرموز نیا

مهری مهرنیا با نام شناسنامه ای فاطمه مرموزنیا سال 1296 در آلاشت شهرستان سوادکوه به دنیا آمد و در 1326 در جامعه باربد مشغول تحصیل شد. او فعالیت در تئاتر را از سال 1327 آغاز کرد و در 1339 با فیلم بچه ننه وارد دنیای سینما شد. مهرنیا در حدود نیم قرن فعالیت هنری در بیش از 40 فیلم سینمایی نقش آفرینی کرد.

مهری مهرنیا ، صبح چهارشنبه 30 بهمن 1387 در سن 91 سالگی بر اثر کهولت سن درگذشت.

درگذشت فاطمه مرموز نیا در 30 بهمن

مهری مهرنیا (فاطمه مرموز نیا) بازیگر کشورمان در 30 بهمن درگذشت

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(3 رای)
86.6%

نظر دادن