چهره های متولد 31 شهریور و بیوگرافی چهره های متولد 31 شهریور و درگذشت بازیگران در 31 شهریور و هنرمندان فوت شده در سی و یک شهریور سلبریتی های به دنیا آمده در سی و یکم شهریور و مرگ افراد مشهور ایرانی را در نم نمک ببینید.

چهره های متولد و درگذشته در 31 شهریور

امروز آخرین روز از شهریور و پایان تابستان است. تابستان با همه زیبایی هایش به سرعت سپری شد و جایش را به پاییز پادشاه فصل ها داد. امروز در دنیا افراد زیادی متولد شدند و درگذشتند و از سویی دیگر امروز همزمان با سالروز تولد و درگذشت افراد زیادی در دنیاست که ما در این مطلب به چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته امروز اشاره میکنیم.چهره های متولد و درگذشته در 31 شهریور [عکس و بیوگرافی]چهره های متولد و درگذشته در 31 شهریور [عکس و بیوگرافی]

اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته امروز 31 شهریور هستند ادامه این مطلب از چهره های نم نمک را از دست ندهید.

این چهره های مشهور ایرانی متولد 31 شهریورند

علی اصحابی

علی اصحابی خواننده موسیقی پاپ کشورمان 31 شهریور 1360 در دامغان متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 31 شهریور

علی اصحابی خواننده کشورمان متولد 31 شهریور است

علی اصحابی آموزش موسیقی را از سال 79 آغاز کرد و اولین بار در سال 85 با خواندن ترانه اگه عشق منی به عنوان چهره موسیقی شناخته شد و در یک تله فیلم هم جلوی دوربین رفت.

پرویز یاحقی

پرویز صدیقی پارسی با نام هنری پرویز یاحقی آهنگساز ، موسیقی دان و نوازنده کشورمان 31 شهریور 1314 در تهران متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 31 شهریور

پرویز یاحقی نوازنده کشورمان متولد 31 شهریور است

پرویز یاحقی نوازندگی و موسیقی را از دوران کودکی آموخت و زمانی که تنها 9 سال داشت به نوازندگی در رادیو پرداخت و نخستین آهنگش را برای غلامحسین بنان ساخت.

این چهره مشهور ایرانی درگذشته 31 شهریور است

نادر گلچین

نادر گلچین خواننده موسیقی سنتی کشورمان سال 1315 متولد شد و 31 شهریور 1396 در تهران درگذشت.

چهره های مشهور ایرانی درگذشته 31 شهریور

نادر گلچین خواننده کشورمان درگذشته 31 شهریور است

نادر گلچین از چهره های شناخته شده موسیقی سنتی کشورمان است که موسیقی را از سالهای نوجوانی آغاز کرد و آثار ماندگاری را در دنیای موسیقی برجای گذاشت. نادر گلچین عموی مرجانه گلچین بازیگر کشورمان است.

این مطلب مفید بود؟
(2 رای)
60%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.