چهره های متولد 4 آذر و بیوگرافی چهره های متولد 4 آذر و درگذشت بازیگران در 4 آذر و هنرمندان فوت شده در چهار آذر سلبریتی های به دنیا آمده در چهارم آذر و مرگ افراد مشهور ایرانی را در نم نمک ببینید.

چهره های متولد و درگذشته در 4 آذر

در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به چهارمین روز از آذرماه رسیدیم . امروز 4 آذر همزمان با سالروز تولد افراد زیادی در دنیاست که ما در این مطلب به معرفی چهره های مشهور ایرانی متولد امروز می پردازیم.چهره های متولد و درگذشته در 4 آذر [عکس و بیوگرافی]چهره های متولد و درگذشته در 4 آذر [عکس و بیوگرافی]

اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی متولد امروز 4 آذر هستند ادامه این مطلب از چهره های نم نمک را از دست ندهید.

این چهره های مشهور ایرانی متولد 4 آذرند

علی شادمان

علی شادمان بازیگر جوان سینما و تلویزیون کشورمان 4 آذر 1375 متولد شد.

علی شادمان متولد 4 آذر است

علی شادمان بازیگر کشورمان متولد 4 آذر است

علی شادمان در زمانی که تنها 10 سال داشت در فیلم سینمایی م مثل مادر ساخته رسول ملاقلی پور جلوی دوربین رفت و در سالهای بعد حضور پررنگ تری را در سینما و تلویزیون تجربه کرد. سرزمین کهن ، کیمیا ، ماه و پلنگ ، دیوار به دیوار و محکومین از جمله سریال های علی شادمان در تلویزیون هستند.

لیلا بلوکات

لیلا بلوکات بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 4 آذر 1359 در تهران متولد شد.

تولد لیلا بلوکات در 4 آذر

لیلا بلوکات بازیگر کشورمان متولد 4 آذر است

لیلا بلوکات اولین بار در سریال سرزمین خاکستری در سال 79 جلوی دوربین رفت و بازی در سریال یوسف پیامبر در نقش نفرتیتی یکی از ماندگارترین نقش های این هنرمند کشورمان بود.

ثریا حکمت

ثریا حکمت بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 4 آذر 1332 در خوی متولد شد.

تولد ثریا حکمت بازیگر کشورمان در 4 آذر

ثریا حکمت بازیگر کشورمان متولد 4 آذر است

مهدی قلی خانی با نام هنری ثریا حکمت بازی در سینما را از سال 53 آغاز کرد و در فیلم هایی چون آواز قو ، تهاجم ، عروسی مهتاب ، خانه پدر ، نیش و ... به ایفای نقش پرداخت و 20 فروردین 1395 درگذشت.

بهرام توکلی

بهرام توکلی کارگردان سینما و تلویزیون کشورمان 4 آذر 1335 در تهران متولد شد.

تولد بهرام توکلی در 4 آذر

بهرام توکلی بازیگر کشورمان متولد 4 آذر است

بهرام توکلی فعالیت سینمایی را با فیلم کوتاه آغاز کرد و جوایز متعددی از جشنواره های مختلف دریافت کرد. فیلم تنگه ابوقریب جدیدترین ساخته سینمایی بهرام توکلی در سال 96 است.

این چهره های مشهور ایرانی درگذشته 4 آذرند

کامبوزیا پرتوی

کامبوزیا پرتوی ، 18 اسفند 1334 در رستم آباد گیلان متولد شد.

کامبوزیا پرتوی فعالیت هنری خود را با ساخت فیلم های کوتاه در سینمای آزاد دماوند آغاز نمود ، بعد از مدتی نخستین فیلم بلند داستانی اش را با نام عینک برای شبکه دوم تلویزیون ساخت و کارگردانی در سینمای حرفه ای را با فیلم ماهی تجربه کرد. از آثار مطرح او در زمینه کارگردانی می توان به فیلم های ماهی ، گلنار ، بازی بزرگان ، کافه ترانزیت ، پرده و کامیون اشاره کرد.

درگذشت کامبوزیا پرتوی در 4 آذر

کامبوزیا پرتوی بازیگر کشورمان درگذشته 4 آذر است

کامبوزیا پرتوی ، روز سه شنبه 4 آذر 1399 در بیمارستان دی تهران درگذشت.

این مطلب مفید بود؟
(2 رای)
100%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.