ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، افراد معروف و چهره های متولد 4 اسفند و بیوگرافی چهره های متولد 4 اسفند و درگذشت بازیگران در 4 اسفند و هنرمندان فوت شده در چهار اسفند سلبریتی های به دنیا آمده در چهارم اسفند و مرگ افراد مشهور ایرانی را در نم نمک ببینید.

چهره های متولد و درگذشته در 4 اسفند

آخرین ماه سال هم با سرعت در حال گذر است و به زودی زمستان جایش را بهار خواهد داد و سالی نو آغاز خواهد شد. میگویند اسفندی که باشی میشوی ته تغاری خدا و عزیزکرده اش. در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به 4 اسفند رسیدیم.چهره های متولد و درگذشته 4 اسفند [عکس و بیوگرافی]چهره های متولد و درگذشته 4 اسفند [عکس و بیوگرافی]

امروز چهارم اسفندماه همزمان با سالروز تولد چند تن از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه شما را بیشتر با آنها آشنا میکنیم.

این چهره های مشهور ایرانی در 4 اسفند متولد شدند

نگار آذربایجانی

نگار آذربایجانی کارگردان و فیلم نامه نویس اهل ایران 4 اسفند 1352 در تهران متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 4 اسفند

نگار آذربایجانی هنرمند کشورمان در 4 اسفند متولد شد

سعید آقاخانی

سعید آقاخانی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان در 4 اسفند 1350 در بیجار متولد شد. او در سال 1372 با مجموعه طنز پرواز 57 به کارگردانی مهران مدیری وارد عرصه بازیگری شد.

سعید آقاخانی در سی و سومین دوره جشنواره فیلم فجر برای ایفای نقش در فیلم خداحافظی طولانی به کارگردانی فرزاد موتمن پس از رقابت تنگاتنگ با سیامک صفری برای بازی در فیلم اعترافات ذهن خطرناک من به کارگردانی هومن سیدی ، سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد را به خود اختصاص داد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 4 اسفند

سعید آقاخانی بازیگر کشورمان در 4 اسفند متولد شد

شقایق دهقان

شقایق دهقان بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان در 4 اسفند 1357 در آلمان متولد شد. او همسر مهراب قاسمخانی نویسنده کشورمان است.

از بازی های معروف او ایفای شخصیت خانم شیرزاد در مجموعه تلویزیونی ساختمان پزشکان به کارگردانی سروش صحت در سال 1390 است.

چهره های مشهور ایرانی متولد 4 اسفند

شقایق دهقان بازیگر کشورمان در 4 اسفند متولد شد

حنانه شهشهانی

حنانه شهشهانی ، بازیگر سریال کلاه پهلوی متولد 4 اسفند 1368 است. وی در رشته موسیقی تحصیل کرده است و اولین بار در 4 سالگی در سریال شلیک نهایی بازی کرد.

بعد از این فعالیت ها چند سالی برای ادامه تحصیل به آمریکا رفته و در سن 16 سالگی به ایران بازگشته و اولین کارش فیلم سینمایی زاگرس بود. کلاه پهلوی ، ترانه مادری ، مثل هیچکس ، جاودانگی ، یک مشت پر عقاب و شلیک نهایی از جمله سریال های او هستند.

چهره های مشهور ایرانی متولد 4 اسفند

حنانه شهشهانی بازیگر کشورمان در 4 اسفند متولد شد

شهرام شاه حسینی

شهرام شاه حسینی کارگردان سینما و تلویزیون ایرانی 4 اسفند 1352 در تهران متولد شد. او سریال هایی چون : همه چیز آنجاست ، هشت و نیم دقیقه و… دارد و از سال 1377 کار خود را در تئاتر استاد کسایی آغاز کرده و در حال حاضر نویسنده _ تهیه کننده و کارگردان سینما و تلویزیون است. او سریال پر قسمت پرستاران را نیز در کارنامه خود دارد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 4 اسفند

شهرام شاه حسینی بازیگر کشورمان در 4 اسفند متولد شد

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(4 رای)
100%

نظر دادن