چهره های متولد 6 آبان و بیوگرافی چهره های متولد 6 آبان و درگذشت بازیگران در 6 آبان و هنرمندان فوت شده در شش آبان سلبریتی های به دنیا آمده در ششم آبان و مرگ افراد مشهور ایرانی را در نم نمک ببینید.

چهره های متولد و درگذشته در 6 آبان

در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به ششمین روز از آبان ماه رسیدیم. امروز 6 آبان همزمان با سالروز تولد و درگذشت چند تن از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه به معرفی بیوگرافی کوتاهی از آنها می پردازیم.چهره های متولد و درگذشته در 6 آبان + عکس و بیوگرافیچهره های متولد و درگذشته در 6 آبان + عکس و بیوگرافی

اگر برایتان جالب است که با چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته امروز بیشتر آشنا شوید ادامه این مطلب از چهره های نم نمک را از دست ندهید.

این چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته 6 آبانند

چنگیز جلیلوند

چنگیز جلیلوند بازیگر و دوبلور کشورمان 6 آبان 1314 متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 6 آبان

چنگیز جلیلوند دوبلور کشورمان متولد 6 آبان است

چنگیز جلیلوند فعالیت هنری را از سال 1336 با تئاتر آغاز کرد و هم دوره ابوالحسن تهامی بود. این دوبلور برجسته کشورمان به جای شخصیت های اول بسیاری از فیلم ها صحبت کرده و صدایش از قابلیت ویژه ای برخوردار است و در چند فیلم به عنوان بازیگر حضور داشت.

چنگیز جلیلوند ، 2 آذر ماه 1399، بر اثر ابتلا به ویروس کرونا ، در بیمارستان خاتم الانبیا تهران درگذشت.

مصطفی اسکویی

مصطفی اسکویی کارگردان تئاتر و پدر تئاتر علمی ایران سال 1302 متولد شد و 6 آبان 1384 در تهران درگذشت.

چهره های درگذشته 6 آبان

مصطفی اسکویی کارگردان تئاتر کشورمان درگذشته 6 آبان است

مصطفی اسکویی فعالیت در تئاتر را از سال 1319 آغاز کرد و در دوره ای هنرکده آناهیتا را تاسیس کرد که شاگردان زیادی را راهی دنیای هنر کرد.

سینا سرلک

سینا سرلک خواننده موسیقی سنتی کشورمان 6 آبان 1361 در الیگودرز متولد شد.

سینا سرلک موسیقی را از دوران کودکی و نزد پدر آموخت و هفت سال بیشتر نداشت که در سریال شاخه طوبی ترانه ای محلی خواند و تابحال آلبوم های زیادی را روانه بازار موسیقی کرده است.

این مطلب مفید بود؟
(4 رای)
100%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.