چهره های متولد 6 بهمن و بیوگرافی چهره های متولد 6 بهمن و درگذشت بازیگران در 6 بهمن و هنرمندان فوت شده در شش بهمن سلبریتی های به دنیا آمده در ششم بهمن و مرگ افراد مشهور ایرانی را در نم نمک ببینید.

چهره های متولد و درگذشته در 6 بهمن

در روزشمار تولد و درگذشت چهره های مشهور ایرانی به ششم بهمن ماه رسیدیم. از میان چهره های مشهور ایرانی که در 6 بهمن متولد شدند و درگذشتند میتوان به عبدالله اسفندیاری و منوچهر لاریجانی اشاره کرد.چهره های متولد و درگذشته در 6 بهمن [عکس و بیوگرافی]چهره های متولد و درگذشته در 6 بهمن [عکس و بیوگرافی]

چهره های مشهور ایرانی که در 6 بهمن متولد شدند و درگذشتند

حمیدرضا ترکاشوند

حمیدرضا ترکاشوند خواننده و آهنگساز و مدرس خوانندگی با نام هنری ترکاش ، متولد 6 بهمن 1359 است و سالهاست در زمینه موسیقی خوانندگی فعالیت دارد و عضو گروه موسیقی دارکوب است.

چهره های مشهور ایرانی متولد 6 بهمن ماه + تصاویر

حمیدرضا ترکاشوند در 6 بهمن متولد شد

عبدالله اسفندیاری

عبدالله اسفندیاری بازیگر ، تهیه کننده و فیلمنامه نویس کشورمان 6 بهمن 1332 در شمیران متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 6 بهمن ماه + تصاویر

عبدالله اسفندیاری در 6 بهمن متولد شد

عبدالله اسفندیاری به عنوان بازیگر در فیلم هایی چون آب و آتش ، کیف انگلیسی ، باد و شقایق ، روز واقعه ، دست نوشته ها و زیر باران ایفای نقش کرده است.

منوچهر لاریجانی

منوچهر لاریجانی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان سال 1324 متولد شد و 6 بهمن 1390 درگذشت.

چهره های مشهور ایرانی متولد 6 بهمن ماه + تصاویر

منوچهر لاریجانی طلحه سریال امام علی (ع) در 6 بهمن درگذشت

منوچهر لاریجانی بازیگر نقش طلحه در سریال امام علی(ع) است و در سریال هایی چون آخرین روز تابستان ، بچه های مدرسه ، ماجراهای خانه ما ، آقای خیالاتی و... حضور داشت. منوچهر لاریجانی در 6 بهمن 1390 بر اثر سرطان کبد در استرالیا درگذشت.

این مطلب مفید بود؟
(2 رای)
100%

نظر دادن